Jak poznám, že je syn najedený?

petasa
26. srp 2013

Ahoj mamci,
mam dotaz.Jsem sice uz dvojnasobna mamka ale maly mi dava zabrat mnohem vic nez dcerka.Stale place,nekolikrat jsme byli uz i v nemocnic,ale vysledek zadny,takze zaver je ze je proste takovy...Rada je vydrzet...Place pred jidlem,po jidle,behem doby mezi krmenim.Jak teda muzu poznat ze ma dost kdyz place ihned jak mu vyndam lahev z pusinky??Zkousela jsem dat i vic mlicka ale to uz blinkal silene,navic ma refux tak blindi neustale,i dve tri hodky po papani..Co na to rikate,jak byste se ujistily vy ze ma dost???Diky za postrehy

llluckaaa
26. srp 2013

Když jsem krmila lahví, tak jsem poznala, že má dost, že už nechtěla dál pít. Ale tohle ti asi moc nepomůže, když tvoje mimčo pije dál. Co zkusit jiné UM?

camelinka
26. srp 2013

My měli to samý, první půlrok mi dcera prořvala, taky furt ublinkávala, ono je to může i pálit, když se jim to pořád vrací. Pomohlo mít všechny postýlky nakloněný. Jinak pokud přibírá, tak se to neřeší. Jestli vás to "najedení/nenajedení" moc trápí, tak si kupte váhu a uvidíte.

luthien.k
26. srp 2013

Vím, že otázka je na jiné téma, ale napadla někoho alergie na bílkovinu kravského mléka, když tolik pláče? Ta se totiž nedá prokázat spolehlivě z žádných testů, jen z toho, že se změní UM na to pro alergiky, jako je Nutrilon alergy care nebo Nestlé althera či Neocate, Alfamino. I zvracení může být příznakem této u kojenců dosti časté alergie.

honzulka
26. srp 2013

Když ublinkává,tak asi dost má..Možná zkusit jiné UM ať už to pro laergiky nebo pak je i nějaký na nasycení..Každopádně mi přijde divný,že to máš vydržet.. ☹ To asi není úplně dobrá odpověď,ne?Přeci není normální aby dítko plakalo bez příčiny... ☹ Zkus změnu mléka a třeba to přejde.. 😒 Asi to bude blbost,ale nemůžou to být i zoubky? ☹

berynka
26. srp 2013

Píšeš, že má reflux, tak to ho pravděpodobně bolí dost často bříško, a proto ten pláč 😒 . Pokud pomáhá nošení (svislá poloha), tak mu to dopřejte.