Jak poznáte na manželovi, že lže?

katyx
15. únor 2007

Zajímalo by mě, jestli na Vaších manželích, přítelích, prostě chlapech poznáte, že lžou a jak to poznáte?

mokrinka
15. únor 2007

ahojky na mém manželovi poznám že mi lže velice snadno nebo se do toho vždycky zamotá začne koktat a mluvit pomaleji takže je mi to hned jasné. ale chodila jsme 2,5 roku z mužem který mi celou dobu lhal v hodně důležitých věcech a já to poznala až na konci našeho vztahu. někdo je ve lhaní profík

marcetka
15. únor 2007

čau!
Velkým lhářům by měly na obličejích naskakovat nechutně hnusný rudý flekance,protože někdy se to prostě vůbec nepozná.

mokrinka
15. únor 2007

ano to máš pravdu a víš co je třeba děs ten můj bývalý přítel mi lhal v tom jak se jmenuje, kde bydlí, pracuje no prostě všechno. Říkal mi že se jmenuje Petr a ve skutečnosti to je Martin a vrchol byl v tom že když jsme mu říkala Peto tak on na to v pohodě slyšel a vůbec nebylo poznat na něm že se tak nejmenuje. Nebo prostě ve všem nikdy se nepřeřekl že třeba bydlí jinde dělá jinou práci atd jeho život musí být jedna velká lež. Jsem moc ráda že to s ním zkončilo a já mám nejhodnějšího manžela a nelže. Ale pořád mi není jasné že jsme byli spolu 2,5 roku a já to nepoznala byla jsem prostě blbá zamilovaná a pak mě s toho výlečila jedná dobrá rada mé kamarádky.

hanka274
15. únor 2007

mokrinka, to kukam. 2,5 roka. A to si nikdy nevidela jeho doklady, nejake papiere, dokumenty. Nemyslim v ramci prelustrovania, kontroly, ale proste len tak. A co jeho rodina? Ty si ich 2,5 roka nevidela? A v praci? Jeho priatelia?
Zda sa mi to az neuveritelne...prepac, nemyslim to zle. Ale fakt, ako z filmu... 😲

jess
15. únor 2007

Ahoj holky,já na svém muži taky hned poznám,že lže nebo spíše něco tají.Má u toho takový jiný hihňavý smích,jak se to snaží zamaskovat,ale já jsem št'oura a vždy to vyklopí.

Mokrinka,ten tvůj přítel před nynějším,to byl asi zmetek největší.Asi to byl pro tewbe velký šok a ted' s ním trpí další chudák holka 😒 ,takové odstřelovat jak ty tchýně z diskuze o tchýních!! 😉

mokrinka
15. únor 2007

neviděla jsem nikdy jeho doklady když jsem je chtěla vidět tak hrál uraženého že mu nevěřím a domů k rodičům mě nikdy nevzal pokaždé měl připravenou perfektní výmluvu. s tím souvisela i rada mé kamarádky říkala že jsem blbá že mu to trpím že mě k nim domů nevzal a poradila mi abych mu řekla že jsem těhotná ze začátku se mi to nechtělo dělat takový podraz ale pak jsem nevydržela a udělala to a byla jsem velice překvapená prostě se vypařil mobil měl stále vyplý a já ho nemohla ani hledat protože jsem neveděla kde. a ozval se za tři měsíce ale to já už jsme o to nestála nebo jsem byla vyléčená. tak jsem ráda že jsem poslechla kamarádku nebo jsem pak poznala manžela a jsem spokojená. já vím je to příběh skoro jako z filmu ale je to pravda i takové věci se dějí

mokrinka
15. únor 2007

ano moc mi tím ublížil do dneška jsem mu to ještě neodpustila a mám na něj vztek a zároven lituju holku kterou někdy v budoucnu potká nevěřím v to že bude se k ní chovat jinak. ale možná bude chytřejší než já a pozná to. ale do dneška má myslím i on problém to strávit nebo je to už tři roky co nejsme spolu a pořád mi píše sms ale marně nikdy mu neodpovím protože mi nestojí ani za to abych do něj investovala korunu za sms

hanka274
15. únor 2007

no hej, ale tebe to nepripadalo divne vsetko, nevidis rodinu a tak....mohol by mi davat vyhovorky mozno tak 2-3 mesiace a nie 2,5 roka, chapes.
no jasne jak z filmu, inak ked hovorime o filme....mohlo to dopadnut aj horsie mozno, ale dobre, ze to takto dopadlo....

jess
15. únor 2007

Ási děláš moc dobře,že mu neodpovídáš,takových se hodně těžko zbavuje,jsou jak pijavice.Hlavně ,že máš skvělého chlapa ted' ,to je to hlavní.Říkává se,že člověk musí poznat špatné,aby si pak uměl vážit to dobré 😉

mokrinka
15. únor 2007

vždyt říkám byla jsem blbá já mu to vždycky všechno žrala a pokud náhodou jsme se cukala tak to dopadlo hádkou a já byla ještě tak blbá a za vše se mu pak vždycky omluvila. dneska své chování nechápu jak jsem mohla být tak slepá. ano dopadlo to dobře nebo taky to mohlo dopadnout tak že jsem mohla být opravdu těhotná a zůstala bych s prckem sama.

mokrinka
15. únor 2007

já si myslím že bylo dobře že jsem si tím prošla nebo pak jsem našla super chlapa a jsem šťastná a alespon si toho vážím že ho mám jen nám ještě schází nějaký ten prcek toho se zatím nemůžeme dočkat

hanka274
15. únor 2007

Neboj mokrinka, neuvazuj nad tym, ze sa snazite otehotniet. Mysli na to, ze mas 10 deti, organizmus a hlavne psychika sa upokoji uvolni a potom to dojde. Vela som pocula, ze sa nemohli dockat, potom isli na um. oplodnenie, tesili sa z babatka a sup hned otehotnela. Bola proste kludna, neratala ziadne dni, proste na nic nemyslela. skus a ja ti drzim palce.....

jess
15. únor 2007

No jo,my holky jsme blbé,když jsme zamilované,hold láska.Já mám ted'kom taky super chlapa,který se dá navíc lehce prokouknout,takže kolikrát dělám,že něco nevím a on to pak sám poví 😀 .My už jednoho d'áblíka máme a chcem druhýho 😉

mokrinka
15. únor 2007

já se snažím tím vším řídit a veřím že se brzo dočkáme i doktorka mě v tom pořád ujištuje že se dočkáme. ted na jaře budeme rekonstruovat celý byteček tak se ted soustředím převážně na to všechno dáváme dohromady a kupujeme a zařizujeme atd tak se to možná pak povede

angelics
15. únor 2007

Přítel kamarádky jí před rodinou "zatloukal" 7 let, a rodičům jí představil až když byla těhotná.

jess
15. únor 2007

S tím má hanka pravdu,mě se zdála dlouhá doba 4měsíce,že ještě nejsem těhotná,tak jsem si řekla neva,pořídíme psa,vycvičíme,ono to přijde.Koupila jsem psa,věnovala se plně jemu a pak jsem zjistila,že když jsem si pro něj št'astná jak blecha jela,tak už jsem týden byla v tom 😀 .V ten moment by jste št'astnějšího člověka na světě nepotkaly 😀 ,můj chlap jak na mě koukal,tak se rozbrečel za to jak jsem št'astná,protože to byli mé sny -velký pes-kterého mi rodiče nepovolili a děti 😉

mokrinka
15. únor 2007

já jsem hodně o tom diskutovala se snažilkama nad 90 kilo tam mi taky dali spoustu dobrých rad a uklidnili jsem ráda že tyhle stránky jsou. už jsem se dívala do alba ny fotečky jsou hezké

jess
15. únor 2007

Jo,já taky taky ráda pobývám mezi venčením a malou,vždy jak ji dám zalehnout,tak si uvařím velké kafe a sednu ke koníkovy 😀

mokrinka
15. únor 2007

tak to já mám na net hodně času jsem doma mám invalidní důchod a sem tam mám nějakou práci třeba když jsou volby, nebo nějaké nárazovky na brigadách atd ted mám něco přes net vyplnování dotazníků ale zatím nevím jak to funguje domluvila jsem to tento týden tak uvidím co bude

jess
15. únor 2007

Tak tadyk relaxuješ 😉 .Já tak v mezičasech🙂 Bud' při odpoledním spaní,nebo když chce shlídnout pohádku.

mokrinka
15. únor 2007

ano vždycky si ráda pročítám tyhle diskuze člověk se tu doví dobré veci a ráda kouknu do alb na fotečky na miminka a maminky jak mají krásné bříška

jess
15. únor 2007

Já taky okukuju albíčka,hlavně s mimčama,já už mám přerostlou holku a mám hroznéé období,koukám do každého kočáru,chce to už druhé 😀

mokrinka
16. únor 2007

já taky koukám na každé miminko do každého kočárku, mám už nakoupených spoustu věciček vždycky když něco hezkého vidím tak neodolám mám už i auto sedačku ale ta je starší dala mi jí švagrová, až si někdy říkám jestli je dobré kupovat už tak dopředu tolik věciček ale manžel říká že jo že se nám to bude hodit až budeme mít dvojčata ( oni totiž na nás vycházejí v rodině a já pořád říkám že dvojčátka nechcu tak si ze mě dělají všichni srandu že je budeme mít) ale když dám ruku na srdce tak by mi dvojčátka nevadila byla bych ráda hlavně když by byli zdravé

jess
16. únor 2007

Dvojčátka bych brala všemi deseti,doufala jsem že je mít budu,prože manželův děda i praděda byli z dvojčat.A nic z toho,mám jednu neposlušnou holku 😀

mokrinka
16. únor 2007

na druhé těhotenství možná vyjdou dvojčátka 🙂

mokrinka
16. únor 2007

to moje švagrová má tři děti 7, 6, a 4 roky a teď by ještě chtěla čtvré ale to už se mi zdá moc. já jsem vždycky chtěla tři děti dvě po sobě a to třetí až mi bude tak čtyřicet (šílené co?) a zatím si pořád za tím stojím uvidíme jak to bude.

jess
16. únor 2007

Není to šílené,já si to taky představovala nějak tak,až už jsou děcka samostatné tak je super mít prcka co nás maminy potřebuje

hanka274
16. únor 2007

🙂
dakujem, inak jess, som minule tiez asi o takomto case bola tu a pisala si si s niekym o svokrach, tak som si nieco precitala.....a celkom zasmiala o tych svokrach.... 😀
😀 😀 😀

mokrinka
16. únor 2007

holky kde je ta diskuze o těch tchýních? nemůžu to najít.

jess
16. únor 2007

O tchýních je v sekci Matka,otec,rodina.

Myslela jsem, že jen já mám tak debilní tchýni,ale to co tam popisují některé holčiny,tak to je fakt na psychiku.Jak vystřižené z hororu.A jiné jsou jak říká hanka na uválení smíchy,až nad něma rozum stojí. 😀

No prostě mi ženské jsme chudáci,všecko odskáčeme(většinou)