Jak předejít pádům v postýlce? Jak ji zabezpečit?

petronilla
12. zář 2008

Ahoj maminy,
moje malá treperenda se začala předevčírem sama stavět a tak řeším tento problém.V postýlce má sice mantinel,ale jak ji uložím do postýlky ke spaní,tak se okamžitě začne sápat nahoru po šprušlích,postaví se,jenže nemá ještě takovou stabilitu a navíc matrace je měkká,takže v lepším případě spadne na záda a nebouchne se,ale většinou se jednou ručkou pustí a upadne obličejem na ty šprušlata a tak každou chvíli děsně brečí a špatně pak usíná. Lituju ji,ale nechci ji vytahovat ven,aby si neodvykla usínat sama.Kdyby jste někdo měl radu jak postýlku zabezpečit,budu vděčná 🙂

nensy
13. zář 2008

no to teda nevím ale naše malá to dělala taky ale ted jak už sama stojí tak je to dobrý 😝

gabca1
13. zář 2008

Petronilla - já jsem malou po dobu padání v postýlce 🙂 dávala do cestovní postýlky, která je bezpečnější.

petronilla
autor
13. zář 2008

gabca-díky za tip,taky mě to napadlo,ale bohužel cestovní postýlku nemám 😒 ,tak to asi budem muset přetrpět 🙂 ,taky ještě mohla s tím postavováním počkat,na můj vkus začala nějak moc brzo 😅 ,tak musím být stále ve střehu 😨

janulas
13. zář 2008

petronilla...ahojik, neboj bude to jen chvilka, nez nabere vetsí stabilitu 😉

petronilla
autor
13. zář 2008

janulas 🙂 ,to doufám!Právě u bráchy v pokojíčku vylezla na 20 cm vysokou bednu,to je děs 😖 a málem spadla po hlavě do druhé otevřené 🙂

janulas
13. zář 2008

petronilla.... jak ríkám, je to prechodné období.... pár pádu urcite bude.... ale zvládnete to bravurne... uvidis! 😉

mkr
13. zář 2008

zabezpečit asi nijak nepůjde, ale můžeš udělat to, že s ní zůstaneš v pokoji budeš ji číst a ona při tom v klidu usne, jinak tohle je začátek až se začne stavit o nabytek, my to vyřešili helmičkou

petronilla
autor
13. zář 2008

No právě,že se snaží postavit o všechno,o té helmičce jsem uvažovala 🙂 ,zkusila jsem jí dát na boky postýlky peřiny,aby jí to zmemožnilo chytit se,ale ona během minuty zase stála a měla z toho strašnou radost.No tak se aspoň nebouchne,když upadne 🙂

mkr
13. zář 2008

ona na to přijde, myslím, že je zbytečný to tam dávat, naučit se to musí 🙂 my ještě máme všude dlažbu, takže ta přilbička skoro být musela pro jistotu, jinak, malá už si na vše tady zvykla a je opatrná horší je to na návštěvách, kde to nezná a pozor na hrazdičky, když prckové už sedí, jsou nestabilní, malá si takhle u známých pěkně nabila ☹

petronilla
autor
13. zář 2008

Hrazdičku nemáme,tak je to v pohodě,ale jiných nástrah je až dost,musíme mít v chodbě kočárek,takže pořád u něj klečí,je špinavá od koleček a já šílím 😉,taky je každou chvíli vlezlá ve spodní části konf.stolku,ale z něj už se naučila bravurně vystupovat 😅.Ale je to stejně děsný,tak malej drobeček a co už dokáže 🙂 ,jestli to tak půjde dál,tak mi za měsíc z té postýlky už vyskočí 😀