Jak přimět dítě ke spolupráci při cvičení?

marmazel
5. únor 2010

Ahoj holky, nevím zda-li už tu takové téma není, ale nenašla jsem. Malé bu de 21 měsícůp a protože chodí po špičkách začali jsme chodit na rehabilitace a máme cvičit doma cviky co nám tam ukázali, ale problém je že malá nechce, občas sem tam nějakej jednou dvakrát uudělá a konec, dál nic, začne odbíhat nebo se kroutit, nutit jí nemůžu pač to dle mého nemá pak efekt tak nevím. 5ekla sem si že by stačilo kdyby vydržela 2x - 3x deně 10 minut spolupracovat, ale timhle stylem co tu vyvádíme si nejsem jistá nějakého výsledku. Předem díky za rady 🙂

ined77
5. únor 2010

marmazel 🙂 ...no nevím přesně...já mám zkušenosti jen s vojtovkou a navíc s miminkem,které se až tolik nebrání...i když 😅 .
malá už je poměrně ''velká ''slečna 🙂 .co to zkusit zařadit nějak nenápadně do nějakého laškování,blbnutí...jestli mi rozumíš,aby se neřeklo,tak a teď jdeme cvičit.prostě zkusit to udělat tak,aby nepostřehla,že vlastně cvičí 😅 .
nevím co máte za cviky,jestli to takto vůbec udělat je...ale možná by to šlo 🙂 .

lukinkowa
5. únor 2010

a čo takto wyskúšať oswedčenú metódu: Keď toto sprawíš, dostaneš za to....(niečo chutné čo už môže papať,ale nedostáwa to stále) alebo budeme sa hrať.....(jej najobľúbenejšiu hru). To už je na Wás, či to wyskúšate,ale niekedy to zaberie.. 😉

alicas
5. únor 2010

Ahojky marmazel... moj syncek ma tiez 21 mesiacov, chodi po spickach a cvicime jeden cvik z vojtovej metody. Respektive cvici s nim manzel, ked som to s nim skusala ja, stale chcel ist na ruky, fnukal,branil sa,vystrajal 😠 takze cvicenie som nechala na manzela, ja sa na par minut vytratim z izby a oni si pocitaju do 10 a zpet,zopakuju si to parkrat a je to 🙂 po cviceni maleho pochvalime a zatlieskame mu 🙂