Jak připevňujete fusak Emitex do sporťáku?

mijav
21. říj 2011

Prosím o radu, nejsou v něm žádné průstřihy na pásy, tak jak to děláte, aby neklouzal? Děkuji

mpavlinka
21. říj 2011

Já v něm průstřihy mám, mám emitex combi. Pak jsou tam ještě popruhy přes zádovou opěrku, ale nepoužívám je, drží pěkně 🙂

dana3262
21. říj 2011

Je tam ale pripravene misto,kde je proriznes ne? Takove obsite prouzky v mistech, kde by mely vest ksandy. A jak pise @mpavlinka popruh na zadovou operku. Taky mam combi.

jankadudova
21. říj 2011

Ano, musis si to prostrihnout sama, ale je to pripravene na petibodove pasy 😉

andelka
22. říj 2011

Taky budeme letos dávat Emitex combi do sporťáku, prostřihnu jen na třech bodech, ramenní popruhy nedávám. Loni v něm ještě ležel, tak nebylo třeba. A budu muset letos přidat spodní díl 🙂

pavcza
22. říj 2011

Máme Emitex combi, ale moc mi ty průřezy nesednou 😒 , takže, když je zachumlanej, tak nepoutám, tlačilo by ho to a vsedě to vůbec na pásy nepasuje

petja
22. říj 2011

myslim že zádový popruh je nedostačující,určitě by to bez popruhů klouzalo.ty prošité čárky by tam naznačené být měly,jinak bych to asi prořízla a obšila,aby se nepáralo,pořípadě svěřila šikovné švadleně.Myslím,že z materiálu,jaký emitex dělá, je nemožné,aby bez řádného uchycení nesjížděl

coxa
22. říj 2011

Měla jsem combi do casualu a do peg perega a u obou seděl, jen si opravdu musíš ty dírky prostřihnout sama podle tvého kočárku. 😉

levata
6. led 2012

taky nám hrozně klouže, máme Jane☹

sonia79
6. led 2012

Stejný problém, průstřihy na pásy jsem sice udělala, ale když je malá nabalená jak pumpa nepoutám ji, škrtilo by jí to a dala by mi ti patřičně najevo 😉 takže taky kloužeme směrem dolů, pořád ji nadzvedávám a povytahuju a připadám si jak magor 🙂 teď jsem to částečně vyřešila tím, že jsem přes fusak narvala ještě nánožník, ale než vyjdeme z baráku, to je teda anabáze .... jo sice ten fusak má takový úchytky a očka, ale nepodařilo se mi to upevnit ani na jeden z kočárů - Chipolino rapid (ten je víc na léto a fusak jsme párkrát táhli po zemi 😀 a momentálně mám patrol - o trochu lepší ...

marhulinka
6. led 2012

Já mám fusak v kočárku a to tam nemám prostrčené žádné popruhy...drží mi nahoře,přehazuji vršek přes rukojeť u prcka nebo vůbec,občas ho musím urovnat nahoře-tam prostě musí být pořádně zastrčený...mám V-Travel 🙂

aiva222
31. říj 2016

Dobrý večer maminky potřebuju poradit, máme Sporťák od Adbor mio, jak nasazujete fusak od Emitexu? Děkuji za rady 🙂 já nevím jak na to ☹