Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak probíhá štědrovečerní večeře s miminkem?

natysnovec
23. pro 2018

Holky co mate 3 lete(starrsi) a miminko....kam davate mimink9 kdyz vecerite???🙏🙏🤪🤪🤪🤣🤣🤣

sudylichozrout
23. pro 2018

@natysnovec mam deti 2,5 roku a 8 mesicu. Starsi v zidlicce u stolu, mladsi v lehatku vedle, aby na nas videla.

natysnovec
autor
23. pro 2018

@sudylichozrout ale ja prave ji nemam kam dat...mame maliu kuchyn a je mi bkvy ji davat trreba na zrm ce vajjicku

eldrag
23. pro 2018

bude byla mladsi v lehatku vedle stolu , nebo kdyz uz sedela tak v zidlicce u stolu... :D bylo to tak na kazde jidlo, nekdy jsem ji mela na ruce a jedla jen pravou rukou nebo me krmil manzel :D

natysnovec
autor
23. pro 2018

@eldrag dobry🤣🤣

petrasipkova1
23. pro 2018

Miminko podle jeho nálady a únavy, na ruce, v lehátku, šátku. My máme už sedícího 8mesicniho,takže ten bude ve své židličce.

sudylichozrout
23. pro 2018

@natysnovec tak ji nech v postylce po tu dobu.

jipe
23. pro 2018

Syn byl v 5m ve vajíčku na židli u stolu, tad už máme větší miminko, tak bude ve své židličce

radka8888
23. pro 2018

A vy normálně nevecerite?

verinikki
23. pro 2018

Loni ve třech měsích jsme ji nechali normálně spinkat a povečeřeli jsme se starší sami, Jinak bychom prostě jedli s ní na rukách jako při normální večeři...

petrasipkova1
23. pro 2018

@radka8888 někdo neodchází od stolu při večeři, nebo chce aby byla rodina pohromadě u Štědrovečerní večeře. Třeba 🙂

mievsa
23. pro 2018

Loni měla dcera 3 měsíce a v době večeře spinkala v obýváku na gauči. Kdyby nespala tak by tam ležela a koukala. Na dárky se vzbudila a byla s námi v lehátku 🙂

natysnovec
autor
23. pro 2018

@radka8888 vecerime asi jako kazdej!!Nejmensi v postylce...a loznice je za obyvakem a to se ted vuci starsi nehodi...nemuzu novorozene nechst za zavrenym8 dvermi...chytra

natysnovec
autor
23. pro 2018

@petrasipkova1 ano chyci aby byla snami...pan8 je asi mooc chytra

martinka_33
23. pro 2018

Dvouměsíční miminko jsme měli v autosedačce na židli u stolu, "seděl" vedle mě 🙂

g_m
23. pro 2018

@natysnovec Dvouleťačka má rostoucí židličku s náma u stolu a mimišo bude ve vajíčku na židličce vedle mě stejně jako byla starší, když byla miminko 🙂

makronka222
23. pro 2018

Mala spala v postylce, pred vecou usnula, druhe mimi ted bude v lehatku u nas.

kittyy17
23. pro 2018

Vecereli jsme když miminko spalo. Věděla jsem, že asi ve čtyři usne, a večeři směřovala k této hodině...

cuuza
23. pro 2018

Miminko loni spalo v postylce a vzbudilo se akorát, když jsme šli ke stromečku. Za mě idealni, všichni byli spokojení.

radka8888
24. pro 2018

@natysnovec ja nevím my jsme teda dítě při každé večeři měli u stolu v lehátku pro děti. Jsme zvyklý jist spolu u stolu.

Sem začni psát odpověď...

Odešli