Používáme cookies. Více informací zde. OK

Jak řešíte studenou podlahu s lezoucím dítětem?

martina8383
23. led 2016
Jak to řešíte se studenou podlahou a lezoucím dítětem? Koukala jsem na pěnové puzzle ale abych obložila celý obývaci pokoj tak to bych musela utratit majland.
blahova_andrea
23. led 2016
máš dvě možnosti, buď dát ohrádku a vystlat podložkou jen tu a nebo dítko pořádně přiobléknout 😉
verusky
23. led 2016
@martina8383 presne tak, bud prioblect (puncochy, teplaky, backorky ci teple ponozky) nebo koupit koberec. my to zatim zvladli bez koberce, ale mozna jeste koupime.
lilibeth
23. led 2016
Já mám pro holky tepláčky s laclem od české značky Wolf. Jsou úžasné, nepustí k tělíčku zimu od podlahy. Laclík chrání bříško a vzadu je taky, tak ani záda nejsou studená.
@martina8383
lv
23. led 2016
z puzzle beztak sleze 🙂 mám koberec, ale když chtěly, lezly si i po chidbě, kuchyni, kde já bosou nohou nešlápnu, jsme v přízemí. Oblíkala jsem je, triko, mikinka, tepláky..kupodivu i ted jsou obě nejraději bosé, babičky šílej, hned hledaj papučky (obvykle někde zabordelený), ale nohy mají teplý a nevadí jim to.
alboo
23. led 2016
Zatim mame hotove jen prizemi, kde je vsude dlazba bez podlah.topeni. nejdriv sem mela puzzle 3baleni a stejne neslo daz vsude a u nas horsi udrzba. Nakonec sme tam co je nejvic koupili ten nejlevnejsi koberec, zbytek sem zahradila ohradou a kdyz tam vlezla na chvili tak sem to nijak neresila a pokud sem ji potrebovala mit delsi dobu v kuchyni vzala sem ji deku. Ted mam v planu na jare koberev vyhodit a udelat mensi hraci koutek s nejakym lepsim kobercem
ladyhacek
23. led 2016
starý přízemní dům a podlaha na betoně - malý je zvyklý 🙂 . má punčochy nebo tepláčky, body, slabší mikinu/triko a teplé ponožky (třeba i dvoje) - ruce má studené pořád, ale jinak vše teplý 🙂. Já koberec nedoporučuji kvůli údržbě i jiným věcem - byli jsem u mojí mamky a ta koberec má . malý spadnul (nic nového pod sluncem jak se staví padá pořád), ale sedřel si nos a to bylo pláče 😞
anicka164
23. led 2016
Já mám nějak pocit, že těm dětem to tolik nevadí. Mají body, tepláky, ponožky, občas lehkou mikinu a jsou ok. Ruce teda studený, ale to mají skoro vždy. A nastydlý z toho nebyli nikdy.
Ale koberec hodně ulehčuje psychomotorický vývoj, neklouže to na něm, takže děti dřív začínají lézt po čtyřech.
blondynka400
23. led 2016
@martina8383 já to u první řešila tím pěnovým puzzlem. V té době jsem bydleli mimo ČR, víc než na 17 stupňů jsem to v zimě nevytopial, všude jenom dlažba a obří prostory. Takže jsem do obýváku koupila puzzle, celkově asi 25m, cenu jsem radši neřešila. Ale bylo to super (hodně jsme si zvykle ležet s dětma na zemi a hrát si, bylo to teplé i měkké), část jsem pak použila i u druhé a doteď je používám venku jako podklad pod bazén, takže se mi zaplatily několikrát.
milkadela
23. led 2016
My máme také starý přízemní dům a všude dlažbu...taky jsme ho zvykli 😃! Dávám teď jak je hodně zima punčochy a tepláčky + fusekle nebo capáčky. Nemocný nebyl ani jednou. Jen v říjnu rýmička na pár dní. Za mě v pohodě bez nějakých větších opatření. Pěnový koberec má metr na metr, s pár hračkami 🙂 (stejně trajdá všude jinde). A.
martina8383
autor
26. led 2016
@blondynka400 to je dobrý nápad s tím dát puzzle pak pod bazén! Každý rok to řešíme co tam dát. Dík za radu. Jinak já objednala z bazaru puzzle a za pár kaček obložím půl obýváku. U nás právě rýma už proběhla i s kašlem a to jí oblékám 2 vrstvy😞 Asi je hold choulostivější po taťkovi. Já furt v tričku 😉
lucifereeek
26. led 2016
Více ho oblecu. Pod tepláky dávám ještě punčochy protože bydlíme ve starém domě a od zeme je fakt zima. A máme plovoucí podlahu.
suzina08
29. led 2016
Víc oblékáme. Máme doma plovoucí podlahy, ale bydlíme v paneláku, takže nejsou až tak studené, ale i tak je zkrátka trochu víc oblečený, když je zima 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli