Jak rozeznám prdíky od stolice?

lucinkamaminka
30. led 2013

Ahoj maminky jsem jednou z vás narodil se mi syn Jakub.
Tay vám to vaše mimi tak strašně často a nahlas prdí.
Na štěstí te odér není takvý.
Mán velký problém poznat kdy ho přebalit a kdy ne.
Někdy si uprdne a já říkám tam je 100% nálož.
Tak ho rozbalím a nic tam nemá.
A když si myslím opak tak mu to proteče až mimo Plenu
jak to mám poznat dáse to abych nemusela svlíkat

Dnes se mi při koupání vyčůral do vaničky
nevadí to že ne aby neměl smoče vyrážku

karminka
30. led 2013

@lucinkamaminka - já se omlouvám, ale mě to tady už fakt přijde na MK jak kocourkov. To je jeden dotaz "lepší" než druhý.
Sorry, ale jestli se neumíš podívat bokem plíny - u nožičky jak je to nařasené předtím než ho svlékneš, tak už nevím.
A je to normální, že děti prdí - je to vlastně dobře, že to odchází, že ho nebolí bříško - kluci na to hodně trpí.
A děti čůrají do vany (čůrá tam i můj 2,5 letý syn), když slyší jak teče voda - tak mu vyměním vodu nebo mu jí nejdříve nezašpuntuju, vypláchnu a pak teprve začnu napouštět. když se vyčůrá v průběhu mytí, tak ho pak osprchuj a žádnou vyrážku by neměl mít.

chroustinka
30. led 2013

@karminka peti klid 🙂 zas nejaka registrace dnesni den, jeden prispevek.
ano trapnych otazek se tu posledni dobou vyrojilo az az ....

@lucinkamaminka to jsou teda starosti, kouknu a vidim ne?

karminka
30. led 2013

@chroustinka - jojo, koukala jsem že dneska registrace a 1 příspěvek

kacenka1111
30. led 2013

😀 ja se poseru😀

chroustinka
30. led 2013

@kacenka1111 treba to budou jen prdiky 🙂 a nebude to na sprchu 🙂

kacenka1111
30. led 2013

@chroustinka no oder neni takovy, tak se asi kouknu😀

chroustinka
30. led 2013

@kacenka1111 z toho bude jeste dobry tema 🙂

peto nemas taky neco do placu?

kacenka1111
30. led 2013

@chroustinka to jo, zatim se dobre mnozi posledni dobou...na aktivna v sexu nekdo nadhodil, ze to asi adminky...🙂) je fakt, ze ony jedine muzou mit duplicitni nick😀 ale to si jen tak vtipkuju, kdovi, kdo to dela🙂

chroustinka
30. led 2013

@kacenka1111 a admini jsou buhvi kde ..

aktivna v sexu 🙂
mam dva dny zpozdeni muzu byt tehotna????? apodobne 🙂 no aspon se clovek pobavi 🙂

kacenka1111
30. led 2013

@chroustinka 😀 fantazie se jim neda uprit, at jde o kohokoliv

karminka
30. led 2013

teď jsem sem znova nakoukla a řežu se holky...gábi, prý jestli to nebudou prdíky 😀

chroustinka
30. led 2013

@karminka no tak zkusena matka ne? co se divis 😀

zlatelevizeedna
31. led 2013

Týjo, z této diskuze se asi taky vyčůrám do vaničky, dámy😀.

lv
31. led 2013

@zlatelevizeedna ...a možná pustím prdík 😀 😀 😀 ale nevím jak dát pozor, abych se neposr...

chroustinka
31. led 2013

vypada to ze problemy prdiku asi nebyly tak zavazne a tazetelka uz je v coudu 🙂 to se dalo cekat.

lucinkamaminka
autor
31. led 2013

@chroustinka Ahoj ne nejsem včudu co je natom když se zeptám
tak to pokaždý nepoznám a nechci ho přikaždém prdnutí svlikat

zamilovanadonej
31. led 2013

Co takhle se zkusit jeden den na mimi soustředit a nelézt po netu, pak tě třeba napadne se fakt kouknout bokem plíny nebo po chvilce čuchnout. Každá mamina dítě svléká x krát za den, v tom snad není problém, proto ty dítka máme :D

karminka
31. led 2013

@lucinkamaminka - sorry, ale fakt by mě nenapadlo zaregistrovat se sem a hned můj první dotaz byl tento... je ti 10 let, že nevíš, že se dá podívat bokem plíny, než dítě svlékneš? A to jsem 10-ti leté dítě urazila, i ty by to věděly.
Každá z nás se nasvlékala plen - i když zbytečně. A kdyby měla každá tento "problém", tak je mateřství lážo-plážo

vera_vila
31. led 2013

Abys nemusela svlékat, tak si nakup dupačky, které mají dole rozepínací nohavičky... Jen rozepneš nohavičku, nakoukneš a uvidíš, jestli přebalit nebo ne... My když prdíme, tak prdíme, když kadíme, tak bubláme... Ale každé mimčo to má jinak...
@lucinkamaminka

haniplanetka
3. únor 2013

@karminka madam má podobných ujetých dotazů víc, hlava mi to nebere. Jestli se taková blbost množí a předá výchovou dětem, tak potěš koště..