Jak se čistí odsávačka na vysavač?

berenika39
28. lis 2008

ahoj, ač mám už dvě děti, odsávačku používám poprvé, je to super vynález - ale včera jsme se opět s tatkou potýkali s problémem - jak se z toho ty smrkánky dostanou????? Jak se to čistí, umývá, vyplachuje???? Dík zkušenějším za rady.

petule.h
28. lis 2008

teď jsem dosála, já tu stranu co dávám do nosu dám pod proud vody a nudle z toho vyplavíš druhou stranou, to samé tu trubičku, občas s tím zakvrdlám, ale většinou se to vyplaví

cerstvamama
28. lis 2008

Existuje na to speciální kartáček, prodává se v lékárně. Někdy mi ty nudle jen proudem vody nešly vyplavit. Nebo pomáhá ten nástavec do nosu nechat v nějaký nádobě s vodou a až po pár minutách vypláchnout.

helcah
28. lis 2008

Já to dělám stejně jako Petule, když se na to pustí pořádný proud vody a případně se ten nástavec pod tou vodou nakloní na to místo, kde je to znečištěný tak se to všechno vyplaví.

petule.h
28. lis 2008

když zůstane trochu smrkanců nalepená, odš´touchnu to špejlí 🙂

berenika39
autor
28. lis 2008

...no je to sranda o tom takhle psát:--))), ale my tam právě měli takový soplíky, co nešly vůbec odstranit, tak jsme se to mu chechtali, byl na nás pohled, jak si lámem hlavu nad jedním holubem..dík za rady!!! 😉

jakoubka
28. lis 2008

Stejně jako Petule,nebo ten konec co se dává do nosánku,napustím vodou,chytnu prsty oba otvory zaštěrchám tím a ústy vyfouknu a to stejný s tou hadičkou. 🙂

hynka
28. lis 2008

Já to dám to hrnku s vodou, octem a solí. Hleny to rozpustí.

muminek
28. lis 2008

Já to čistím pod proudem horké vody když se to čistí hned jde to samo 🙂

cerstvamama
28. lis 2008

čistím to hned, ale nejde to, máme to asi nějaký lepivější
ale to odmočení ve vodě a pak propláchnutí mám vyzkoušený

muminek
28. lis 2008

Holky ten kdo tu odsavačku vymyslel tak by měl dostat metál. Nedovedu si to představit bez vysavače 🙂

dzej
28. lis 2008

holky, prodává se na to štětka, kterou to jde perfektně. Koupíte ji tam, kde tu odsávačku. Jinak to jde taky dobře pod horkou vodou z té strany silnějšího otvoru 😉

vladimuraz
28. lis 2008

My používáme takovou větší injekční stříkačku, tou to jde báječně 😉 (a necháváme nejdřív odmočit)

eppik.m
29. lis 2008

berenika39 😀 výpláchnu to pod proudem horké vody, když nejdou ven, tak napustím vodou, otvory ucpu prstama, pořádne zatřepu ............ 😉

gtver
29. lis 2008

Tak my jsme "slavnostně" rozbalili odsávačku před asi třemi dny (10 měsíců ležela tam, kde jsem jí šoupla po zakoupení 😀) Kartáček k ní máme, ještě jsme ho nepotřebovali, vyplachuju, jako většina holek, prudkým proudem horké vody (nastavím si masážní program na sprše 😉