Jak se mazlíte s miminky a co mají nejraději?

jasminy
9. kvě 2011

Zajímá mě ,co mají vaše mimča ráda při mazlení? Moje malá zatím moc velký mazel není, ale to snad přijde...

doldol
9. kvě 2011

Moje mimčo má rádo šimrání pod bradičkou jako kočička🙂

kaciska
9. kvě 2011

Verunka měla ráda když jsem jí povídala a pusinkovala na krčku 😀

zvirka
9. kvě 2011

Tak to je super dotaz 😀 Náš malý miluje, když na něj dělám různé zvuky, pak "prdění" na bříško, hrozně se mu líbí čištění oušek - nejlíp jen papírovým kapesníčkem namotaným na prst. A pak když různě dělám, že ho koušu, zvedání nad hlavu a berany berany duc. A taky válení sudů - když ho na posteli přetáčím za nožičky, to se může uřechtat. No prostě spíš takové řádění, ne moc klasické mazlení, na to není, snad časem, maminka už by se ráda pomazlila 😉

babulinkab
9. kvě 2011

lechtání, nebo si jí beru do náruče a řeknu jí hají, ona si na mě položí hlavičku a já ji hladí, šimrání pod bradou taky, a co nikdy nezklame - čuchnout k nožičkám, otřepat se a zavolat fůj 😀 😀

jasanka7
9. kvě 2011

Ahojky, na Domču taky funguje takový to "prdění" na krk pod brdu.. to se tu řehní o sto šest. Jinak tahání za nožičky a vařila myšička kašičku a lehtání... za chvili si najdeš mistečka, která tvoje majá bude zbožnovat :o)

simonceli
9. kvě 2011

Ahoj, Kája měla ráda když jsem jí šeptala dou ouška a škrábala na zádech a pusinky mezi lopatky a ted mě pusinkuje a objímá a říká tuli tuli. A taky zůstalo to šeptání a škrábání. A hladíme ve vláskách.

milejdy
10. kvě 2011

Fakt milý dotaz,můj malý Christos má docela rád,když si ho na ruce přitisknu na tvář a zpívám mu nějakou písničku,jak hýbu svou tváří na jeho,tak se nádherně tichounce řehňá,úplně jsem z toho byla hotová a miluju to. Ale vydrží jen chvíli,je ještě maličký... A taky se mu líbí,když mu přejedu nosík a pusinku a povídám na něj,to pak zkouší žvatlat a nádherně se na mě usmívá. Ale to pravé mazlení u nás přijde až později. Zatím poznává pomalu svět kolem sebe! 😉

dlabinecka
10. kvě 2011

To přijde. Malé uhodilo 10měsíců a od té doby se ke mě chodí potulit xkrát denně😉 Přileze, vezmu jí do náruče, ona si položí hlavu na moje rameno a když jí poškrabkám na zádíčkách, tak si hezky přede, vydrží takhle třeba půl hodiny 🙂

lucieuhri
12. kvě 2011

Ahojky, velmi milý dotaz.

Malá taky nebyla asi do 8měsíců mazel, protože jí zajímal víc svět okolo. Od chvíle co nám začla chodit, cca od 9 měsíců a dvou týdnů, tak má období kdy se tulí neustále. Když se dívám na televizi tak ke mě přijde, sedne si do klína a válí se, pošupuje se, štípe mě apod, takhle se díváme asi hodku a já jí při tom hladím bříško nebo zádíčka, taky miluje když jí položím na postel na bříško a hladím jí mezi lopatkami, to tak po 10minutách úplně vytuhne a spokojeně chrupká i dvě hodinky.

Na každé dítě funguje něco jiné, ale věř, že až se mimčo bude chtít tulit, tak sama nejlíp vycítíš co a jak mu dělat, je to hodně o citech, a je fakt, že na mazlení je prostě máma úplně ta nej. Vydrž a pak se budeš těšit na každou chvíli kdy se k tobě dítko přitulí jako kočička.

mery83
12. kvě 2011

Naší malé jsou teprve 4 měsíce,ale už tet se přitulí.Nejraději je když ležím a dám si ji na sebe na bříško a pak pěkně položí hlavičku a já ji hladím po zádičkách.A taky má ráda blbinky se starší segrou.