Jak se začínaly hýbat a přetáčet vaše děti?

kamhajek
28. únor 2007

ahoj, tak ten náš prcek se už začíná přetáček na bok a chtěl by se otočit až na bříško, ale v tom mu překáží ručička. Jak se začínali hýbat vaši prckové?

jita2
28. únor 2007

No malá když se z boku přetáčela na bříško, tak se přetočila a tu ruku měla stále pod bříškem, tak si přišla na to, že si ji musí z podbříška vytáhnout 🙂

ijetka
28. únor 2007

JOJO u nás to bylo taky tak jak píše Jita2 😀
kamhajek
za chvilku se otočí celej 😉

vilca
28. únor 2007

Naše malá se od 4. měsíce taky otáčela na bok a pak jí tam překážela ručička. Ale dneska poprvé se jí podařilo otočit se úplně ze zad na bříško 😵 Podařilo se jí to dneska dvakrát, akorát jsme ji přitom zrovna neviděli... Vždycky jsme ji položili na zádíčka, odešli jsme, a když jsme pak přišli, tak byla na bříšku. Říkali jsme si, že to byla možná jen náhoda, že se o něco zapřela, ale když se jí to podařilo i podruhé, tak už jí to asi půjde 😵

ijetka
28. únor 2007

Já jsem taky první otočení neviděla ☹

vilca
28. únor 2007

Zítra ji budu sledovat ostřížím zrakem 😀

ijetka
28. únor 2007

Držím palečky ať to vyjde 😉
Já jsem z toho měla obří radost 😀 když jsem ho viděla

jita2
1. bře 2007

My to viděli oba..bylo k večeru a leželi jsme na posteli všichni a ona najednou z ničeho nic na břicho, zpět a tak dokolečka...měli jsme fakt radost 😉 , spíš to byla náhodička, že jsme zrovna u toho všichni tři leželi 😅

dashak
1. bře 2007

Naše malá měla premiéru v makru na stole na personálním 😀 Byly jsme se ukázat jak jsme vyrostly a ona ležela na dece na stole a my seděli kolem ní. A najednou šup šup a byla na břichu. Tak jsme se strašně smáli 😀

jita2
1. bře 2007

Ty jo,tak to se povedlo 😀

marie_m
2. bře 2007

nam se zacal malej otacet asi ve 3,5 mesicich, byla jsem s nim na neurologii a tam mi mudra ukazala, jak m mu pomahat nozickama a zadeckem, no, delala jsem to asi den..byl na dece, lezel na zadech, tak jsem sla na WC, prijdu a on byl na brisku, tak sem z toho byla hotova 🙂
ted mu je 5 mesicu a vylozene vali sudy, neni k zastaveni a porad by se tocil, i u prebvalovani, koupani, u mudry, vsude..je to pekny dilo 🙂

ijetka
2. bře 2007

Tvuj Kubík je šikula, to můj válí sudy až teď asi 2-3 týdny 😅

marie_m
2. bře 2007

ijetko, je to spis dablik, fakt, pokousi se lezt a protoze mu to jeste nejde, vzteka se...nejradeji leze po mne, preleze me behem chvilky 🙂
ale ze jsme vybrali pekny jmeno, vid? 😎 😀

siduska
2. bře 2007

nasa se taky zacela otacet v 4.mesici na bok a taky jej zavadzala rucicka, ale horko tasko ju nejko furt vytahla

ijetka
2. bře 2007

marie-m
no jasně 😀 já jich znám spoustu, tak je oblíbený 😉

jita2
2. bře 2007

já znám taky spoustu Kubíků...jako hrachu 😅 😀

ijetka
2. bře 2007

No to je asi jedno z jmen který nevycházej z módy 😉 a nemyslím si to jenom proto, že ho mám 😀

marie_m
2. bře 2007

no, ja mela kubu vybranyho, jeste nez jsem byla tehotna a je fakt, ze jich je ted mraky...ale neva🙂

jita2
2. bře 2007

ijetka,
jééééééééééé, ty máš nový foto....dobrý.......pěkný 😅 😅

ijetka
2. bře 2007

Díky 😉

jita2
2. bře 2007

hele, že se u nás zastavíte, když pojedete okolo? 😀 😀

ijetka
2. bře 2007

Myslíš o tu dovču??

jita2
2. bře 2007

Jasně 😀

ijetka
2. bře 2007

No to víš že jo 😉
Podáš mi ještě nějaké záchytné informace ať u vás ve vsi neříkám: "kde bydlí ta z modrého koníka" 😀
A dáme pokec živě
😀

jita2
2. bře 2007

Joo, taky nemůžeš spát??????????? 😖

ijetka
2. bře 2007

No utahaná jsem furt (z toho nočního ucucávání) ☹
Zjistila jsem že se tady asi rozjedu a pak neusnu, párkrát večer když jsem tu nebyla to šlo. je to vůbec možný???? 😕

jita2
2. bře 2007

No vy kojící to máte těžší, já to říkám furt 😉 , jak je mimi zvyklý na prso, tak ho vyžaduje i v noci...malá když v noci fňuká, tak do ní musím nalít trochu čaje 😔

ijetka
2. bře 2007

No jsme chudinky, ale můžu si za to asi sama, že hajá se mnou v posteli, ale neměnila bych 😅
A čaj do něj nedostanu 😠

jita2
2. bře 2007

Joo, víš, já si kolikrát říkám, že malá je tak samostatná, až mě to kolikrát štve...že mě nepotřebuje..že si mě nevyžaduje..jasný, taky se dožaduje mé pozornosti, taky se chce chovat, ale myslím, že ty kojící maminy a vůbec ty, které spí se svým mimi, mají prostě hlubší vztah k sobě...nebo nevím ☹

ijetka
2. bře 2007

No já to taky tak cítím, stejně by to tak dopadlo. Až bude velkej budu na to moc ráda vzpomínat 😀
Maruška tě určitě potřebuje 😉

jita2
2. bře 2007

Já vím 😉