Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak se zbavit vibrujícího předního kolečka u kočárku?

jitaportova
28. črc 2014

Ahojky holčiny jsem už z toho zoufalá nemáte někdo návod nebo fintu jak se zbavit vibrujícího předního kolečka ? 😢 mám trojkolku graco trekko už po záruce 😒
je to něco podobného jako toto jen o něco menší vibrování zatím :

https://www.youtube.com/watch?v=lhgwc997s1E

prosííím pomoc !!!!!

petule12
28. črc 2014

@jitaportova stejny problem na jane slalom. Manzel vzdy kompletne rozebere vse dotahne a promaze. Nebo pak leda servis dovozce primo.

jitaportova
autor
28. črc 2014

je to děs jsem naprdlá jen vyjedu 🙄

veruska007
28. črc 2014

My jsme to měli u polského kočárku (u italského Camu naštěstí ne). Uvedený kočárek neznám, nicméně obecně je potřeba kolečka čas od času vyčistit, promazat (pak pozor, jezdit chvíli jen po suchých a neprašných cestách, na čerstvě namazaný šroubek se strašně všechno chytá) a mělo by to být ok. Pokud to nepomůže je někde uvolněný šroubek nebo nýtek. Se šroubkem je to v pohodě, ten stačí utáhnout. S nýtky mám z polského kočárku špatné zkušenosti, i při výměně podvozku se po čase vyviklaly. Nejlepší bylo nýtek normálně odvrtat a místo něj tam dát šroubek. Nebylo to skoro vidět a pomohlo to nejlíp.

any83
28. črc 2014

Nám to dělal úplně nový kočárek (čtyřkolka), podotýkám značkový a velice drahý. Problém je ve vadné šarži podvozku

jitaportova
autor
28. črc 2014

holky dědeček to vyřešil natáhnul na to kus staré duše a kočárek se ani nehne 😀 😀 😀 😀 nevibruje jupíííí 😀 😀 😀 😀 😀 chtělo to prý jen podložku 🙂 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli