Jak složit zpět cestovní postýlku?

sirenita
2. čer 2011

Asi něco přehlížím, ale nejde mi po rozložení složit cestovní postýlka Baby Design Dream...poradí někdo???
V návodu se píše: zmáčknout bod a povytáhnout okraj středu a pak dát dolů. Jak mačkám, tak mačkám, ale mi to prostě nejde. Rozložení nebyl problém, ale složit...
???

evatk
2. čer 2011

@sirenita to jde zmáčknout pořádně, až když to máš povytažené nahoru, aspoň teda nám

sirenita
autor
2. čer 2011

@evatk 3 strany se mi konečně podařily, ale ta jedna prostě ne a ne jít...

sirenita
autor
2. čer 2011

Tak na ten poslední bod to chtělo větší sílu, bylo to zaseklé. Já se s tím mordovala skoro hodinu 😠 A asi jsem měla i málo to dno povytažené. Každopádně, postýlka je už zdárně v tašce 🙂

evatk
2. čer 2011

@sirenita já jsem se s tím poprvé taky nadřela jak kůň

berenika39
2. čer 2011

jestli se chceš pobavit, tak my ji máme u tchýně rozloženou asi už napořád. nejde to. uložila si do ní peřiny.

pett7
3. čer 2011

mě nejde vždycky ta poslední strana a je jedno která....myslím,že se nejdřív skládájí obě krátké strany a potom ty dlouhé...tak nějak to šlo...kdybych to skládala denně tak to třeba pochopím a naučím se to, ale jednou za půl roku je to tak na 2 hodiny....

kvetinkaivanka
3. čer 2011

@sirenita nemám ten typ cestovní postýlky,co ty,ale co znám cest.postýlky,tak musí být to dno hodně povytažené!Dělala jsem v obchodě s dětským zbožím a taky jsem poprvé bojovala se skladaním postýlky 😀

romcovaklarka
3. čer 2011

@sirenita Ahoj, dělo se mi to samé s mojí postýlkou, už jsem ji chtěla reklamovat. Pak jsem přišla na grif. Je třeba, když skládáš tu poslední stranu, dbát na to, aby se nožičky, které tuto stranu ohraničují, směrem dolů SBÍHALY. Jinak strana nejde povytahnout ani zmačknout. Docílíš toho povytažením dna a pak klidně i ručně uprav polohu nožiček. Pak teprve stranu za prostředek zvedej a trochu s ní třeba i zatřep. Já mám tedy jiný druh postýlky, ale je to podle tvého popisu podobný patent, tak snad ti to pomůže.

sirenita
autor
5. čer 2011

@evatk
@berenika39
@kvetinkaivanka
@romcovaklarka

brali jsme jí sebou teď na víkend a zase jsem bojovala, no hrůza!! 😀 Vždy jde hůř ta jedna kratší strana, ale nakonec jsem to zvládla...to jsou patenty.... 🙄 🙂

berenika39
5. čer 2011

@sirenita Máš ji novou? Nechceš zkusit ji reklamovat? At to zkusí v prodejně, že to nejde. Třeba by ses dopracovala k vrácení peněz a koupi jiné🙂.

romi86
2. zář 2013

Holky a mohl by me nekdo napsat presny postup? Potrebuju ji slozit,ale vubec nevim.Prodavam ji.Navod uz nemam,dvakrat jsme se stehovali a vzdy ji meli rozlozenou 🙂 .Pomoooc a dekuji 😉

judynka22
7. únor 2014

@sirenita také jsem stím bojovala ted tak jsem hledala nějaké rady a našla tohle děkuji za vaši diskuzi už jsme jednu postýlku měli ale ta šla líp, každopádně díky téhle diskuzi jsem na to asi došla, prostě hodně nahoru to dno a pak to šlo a dělala jsem teda naposled tyx krátké strany protože ty dlouhé už byli dole ale ty krátké nešli...děkuju za vaše rady příště zkusím napřed krátké a pak dlouhé😉 😀