Jak snídáte? Pečivo s čím? Dceři je 9 měsíců

simlenka
22. říj 2008

naší kočce už je devět měsíců pryč a chci jí zkusit dát k snídani nějaký to pečivo s lučinou.
Je lepší začít rohlíkem nebo chlebem? a čím tu lučinu nebo žervé obměnit, aby nedlabala pořád to samý? Poraďte jak snídáte? Je možné dát marmeládu?(bez cukru)

natalien
28. říj 2008

Kim, tak to je fajn, ze chutna 😉 A jinak gratulka ke kulatinam! 😀

Jinak k tem radam, tak ja jsem se ridila vlastnim usudkem, samo, ze jsem si nechala poradit od dr, ale co si jeste pamatuju ze skoly, tak se mi ted hodi. A svata pravda, co dr., to nazor. U nas sedi v baraku tri a kazda ma jiny nazor, jak na vyzivu ale i ocko, takze u me vede zlata stredni cesta 🙂

natalien
28. říj 2008

Kristi diky 😀

kristi
28. říj 2008

ty sojovy jsou chutove uplne super, maji ve zdrave vyzive, cca za 8-10 Kc

kim
28. říj 2008

Nat, děkujeme, už se nemohu dočkat roku a víc 😀 😀 😉
Já se s Dr ani neradím, ona se ani na nic neptá 😅 tak on Daneček je pořádnej kus, rozhodně nestrádá, tak to je asi hlavní, co jí zajímá 😅 😅
Přesně jak píšeš, řídím se také vlastním úsudkem + info odsud a z netu 😉

power700
28. říj 2008

kim, kolik máte zoubků?my máme jen dva dole a leze už i nahoře.. 😀 Jak jsi to malému dávala, na kousíčky chleba? Koukám,že jsme skoro stejně staří... 😉

kim
28. říj 2008

0 zubů 😀 😀 😀 😀 odštipuju mu kousínky a on to drtí dásněma, pro něj to není problém, jí mi všechny kousky, dnes např.brambor.knedlíky 😅

power700
28. říj 2008

Tak to jste pašáci! 😀 Týna zatím žužlá jen suchý rohlík nebo kůrku chleba, chci jí to už taky konečně namazat něčím dobroučkým,tak sháním info. 🙂

natalien
29. říj 2008

Tak jsem dnes okoukla ve zdravý výživě ty pašitčky, no teda musím řícít, že jich tam měli spoustu, od mrkvové a brokolicové až po tatarákovou 😀 😀 😀 Takže jsem vzala na zkoušku jednu a uvidíme 😵 Dík za tip 😵 Jen cena se u nás trochu liší, 16-25,- 😝

A vzala jsem tuto: Svačinka sojová - luštěnino obilná pomazánka🙂 - soja, pohanka, fazole, rostl. olej, voda, koření, mořská sůl. Neobsahuje konzervační látky a ani cholesterol. A samo, že je bezlepková 😵

power700
29. říj 2008

natalien, taky jsem dnes koupila tu svačinku. Vzala jsem sojovou a brokolicovou, tak uvidíme, jak bude šmakovat. 🙂 Ta cena jevětší asi proto, že máš větší balení, ne? Já mám tu malou za deset a ta větší je asi kolem dvacky. 😉 ještě jeden dotaz na tebe- ta marmoška z DM asi za 45 Kč, jak se jmenuje? A je přímo pro děti nbo je dia a je bez cukru? Dík za odpověď. 🙂

kim
29. říj 2008

Holky a soja se smí od kdy???? 🙂

kristi
29. říj 2008

Natalien, a uz jsi ji zkusila dat Nellince?

kim, ani ti nevim, ze by se nejak nemohla

timbouctou
29. říj 2008

ahoj děvčata, tak jsem tuhle tady u vás četla, co se dá dávat prckovi k snídani a zkusila jsem to. Chlebík s máslem i třeba s lučinou a kousek vařený mrkvičky. Musím říct, že od té doby co začal lézt, tak teď poprvé si můžu ke svý snídani sednout. Alex to totiž bere jako príma hru, akorát je toho vždycky sposta kolem 😀

kim
29. říj 2008

Kristi, mám dojem, že jsem někde četla, že na to mohou být děti alergické...ale fakt už si to moc nepamatuju...no a když jste teda u těch sojových produktů a obchodů se zdravou výživou, tak v ní mají super sojové dezerty s příchutí vanilky a čoko, kupuju si je pro sebe, malýmu jsem dala jen ochutnat a mohl se utlouct 😉

natalien
30. říj 2008

Tak jsem včera napsala příspěvek a tady není 🙄

Kristi, tak jsem ji nabídla k první večeři chlebík a nic, prostě to nechtěla, tak to hned z pusy nabízela psovi 😝 Takže příště zkusím nějakou jakoby masovou. Měla jsem větší balení 100g ve střívku, menší neměli.

A taky jsem někde četla, že by děti soju neměli asi tak do tří let, ale zas děti co mají alergii na krav. bílkovinu, tak soja je to, co můžou 😅 Tak nevím... ale protože je N. 16měs, tak už to tolik fakt neřeším.

Power, ta marmoška není dia, je normální a přesný název nevím (sklenice vyhazuji) a zrovna máme tu druhou 😀 Ale je to zn. Alnatura, má zlaté víčko a na výběr jsou asi 4chutě. Já doporučuju jahodovou, ta je fakt luxusní.