Jak správně krmit, když se nemá posazovat?

2010kacenka
21. únor 2011

Ahojky holky, prosím o radu. tak nějak tápu a nerada bych udělala něco špatně. Jak se má dítě správně krmit, když se nemá posazovat ? Neposazuji vůbec, jen sem tam zkusím za ručičky přitáhnout do sedu a zpět, ale také né moc často . začínám mít trošičku obavi, abych neumyslně opět něco nepokazila .Prosím o radu , jak to s tím sezením vastně je ? a jak při krmení. Mockrááááát děkuji .
P.S. Jo je ná neclých 6 měsíců 🙂

k.ate
21. únor 2011

já krmila v autosedačce - ve vajíčku 🙂

mufinka1
21. únor 2011

ja krmila v drncatku - takove to polohovaci sedatko..

sayast
21. únor 2011

ja krmila v lehatku od fisher price. melo polohovatelne zadicka

weri1
21. únor 2011

krmím ho v židličce chicco polly v pololehu

lukza
21. únor 2011

já krmila v lehátko a bylo to super a pak už v jídelní židličce mám jí polohovatelnou a jinak dokud si Luky sám nesedl neposazovala sem ho a hlavně na to posazovaní za ručičky to správně mužou jen doktoři řekly mě to na rehabce 😖 v pohodě počkej dokud si dítko samo nesedne mě si syn sednul až v 9měsícách sáma, to si zároven už aji stoupl🙂)
jo a když sem po ruce neměla lehátko tak sem murmálně podložila polštáři a krmila🙂)

lidiab
21. únor 2011

Ja krmim v lehatku Fischer price. Ted uz mame doma jidelni zidlicku, Polly od Chicco, a ta se take da polohovat. Takze uz obcas i tam 🙂

weri1
21. únor 2011

ono jestli v lehátku nebo v polohovatelné židličce-vyjde to nastejno 😉

babulinkab
22. únor 2011

v autosedačce ve vajíčku, až si sedne tak mám dřevěnou jídelní židličku

rivka
22. únor 2011

Krmila jsem nejdřív na klíně, pak v polohovatelné židličce, kde dítě pololeží...

mishad
22. únor 2011

Ahojky, přidávám se, nejdříve v lehátku Fisher Price a ted v jídelní židličce Chicco polly - má polohovací zádovou opěrku, což je opravdu bezva věc 😉

ja.na81
22. únor 2011

krmime taky v lehatku, mimo domov jsme zatim nekrmili, ale to pak nejspis v autosedacce (vajicku)

lenkabu
22. únor 2011

Autosedačka když není tak v náručí v polosedu

lamarika
22. únor 2011

Ahojky, já hned do začátku koupila židličku (chicco polly) aby si malej zvykl jíst v ní. Krmila jsem ho tam v pololehu 😉

pattie
23. únor 2011

My krmili v polohovacím lehátku. Výborná je i autosedačka. Neboj, řiď se instinktem a nic nepokazíš!!!!!! 😀

storm07
23. únor 2011

ahoj, já ji krmila v autosedačce