Jak to děláte s lahvičkama mimo domov?

bulinka
23. kvě 2011

Chtěla bych poradit jak to dělat s lahvičkama od mlíčka a dudlíčkama, když budeme na dovolené v hotelu bez možnosti vyvařování. Mám tříměsíčního chlapečka. První dceru jsem plně kojila, tak nemám zkušenosti. Děkuji za každou radu 🙂

brusinka.pusinka
23. kvě 2011

Vem sebou varnou konvice a dětský kyblík vodu převař dej do dětského kyblíka a nechcej pár minutek vylej vymej a opakuj jěště jendou myslím že by mohlo stačit 😉

macanet
23. kvě 2011

Koupila jsem si lahvičky LOVI samovyvařovací, rozloží se dle návodu, do víčka se naleje voda a nechá se v mikrovlnce na nejvyšší stupeň minutu vyvařit. Udělají v každé restauraci 😉
Jinak voda studená v lahvi, v termosce horká a dávkovač sušeného mléka. Všechno jde 🙂

kristi
23. kvě 2011

ja mela malou cestovni konvici, vodu jsem prevarila a lahev vycistila.

lukza
23. kvě 2011

nejlepší rešení je si vzít svojí konvici a nemusíš se někde tahat do restaurací at tě to převaří pěkně si to na pokoji vymeješ podle libosti🙂))

m.o.u.s.e
23. kvě 2011

A co ty tablety, Milton se jmenují, stačí nádoba a pustit tam šumáka a lahvičky se desinfikují bez nutnosti vyvářet..já teda vyvářela v třech měsících sporadicky ( jen jsem důkladně vymyla jarem a opláchla), ale záleží , kam jedete, třeba v arabských lokalitách bych byla striktní i já 😉 🙂

veruska007
24. kvě 2011

Meli jsme cestovni ohrivacku na lahve s funkci vyvarovani - stala asi 500,-, suprova, vyuzivame doted, varime v tom v hotelu aj caj 😉

majatob
24. kvě 2011

ja jsem dceri vyvarovala flasky za ten rok co byla na UM asi 3x, myslim, ze staci jen dukladne hned po krmeni vymyt jarem a oplachnout 🙂 s nejmladsim to delam stejne a taky bez problemu 🙂
jinak jak uz nekdo psal, na dlouhy vylety studenou vodu ve flasce, termosku s horkou a mliko v krabicce a na kratky vylety delam rovnou mliko do flasky a strcim do termoobalu, tam ty tri ctyri hodinky v pohode teply vydrzi 🙂

miska73
25. kvě 2011

taky jsme to řešili rychlovarnou konvicí a kartáčem na lahve, pokud jsme byli někde delší dobu, tak jsem vzala desinfekční tabletu a občas nechala v lahvičce rozpustit 😉

petruskaaa
26. kvě 2011

Já bych si vzala Jar a houbičku na nádobí,teplá voda jim tam snad poteče 🙂 a to úpln stačí,já to tak dělala i doma 😉