Jak udržet dítě na židli? Máte radu na sedák?

petulak
3. lis 2010

maminky poradte 🙂 dětskou židličku jsme už zrušili a jíme u stolu,ale máme rohovou lavici a malá u jídla pořád běhá sem a tam a nemůžu jí udržet na místě.Nemáte radu na nějaký dobrý sedák?Malá ma přez 2 roky 😀 děkuji

beruska2x
3. lis 2010

@petulak my jime u pohadky, idealni to neni ale je to jediny kdy posedi a naji se v klidu.. ☹

petulak
autor
5. lis 2010

@beruska2x no my to máme ted tak,že nejdřív jsme jakože u stolu tam dá tři lžičky a zahlásí,že má hotovo tak teda nejíme a pak se přesune ke sporáku tam si sednem na zem a něco dojí z hrnce ☹ to je myslím ta knížka ideálnější

j.a.n.u.s.
5. lis 2010

Souhlasim, zkusit cokoli-i kdyz se to nezda idealni-hlavne netlacit....nam pomohl Krtecek 😖
Ted jsou ji tri a ve skolce ji normalne u stolu s detma-nepotrebuje Krtecka ani me....a doma ji taky normalne, jen chce jeste cas od casu "krmit" 😀

paolin
5. lis 2010

holky, u nás to stejné..u stolu dvě lžičky a šmitec. buď se nají u pohádky nebo klidně celý den nejí 😒
starší to stejné. jak píše janus - jakmile šel do školky, najednou jí vše a krásně u stolu.

beruska2x
5. lis 2010

u nas plati pohadka a teda taky tatinek, ten kdyby jedl s prominutim hovinko tak Sima se pozene k nemu ze chce taky 😝 😅 uz s nim ochutnal olomoucky tvaruzky i jelito...

prave ze ve skolce kdyz pak videj ze to delaj ostatni tak se "opici" taky .. nas teda ji i priborem sam jen treba potrebuje neco pomoct nabrat nebo tak...
sni v podstate vsechno krome spenatu, takze to ani jinak neresim.. az to bude chapat a bude vetsi tak se to nastoli jinak 😉

beruska2x
5. lis 2010

jo ajeste moje mama, na nej pouziva, kdyz je u nich, takovy to "to je moje jidlo, ty hlad nemas, ne ze mi to snis " 😀 a spraskne ji taky vetsinu 😀

radka.k
5. lis 2010

Tak Oliverovi byli v létě tři roky a jídlo doma je tragédie. Má svůj stoleček a židličku, tu barevnou plastovou z IKEA, tam mu dám jídlo. Jí "zapochodu". Dá do pusy a jde si hrát, proběhne se po obýváku, pohraje s dvojčaty, pak si zase kousne.... Nechápu, jak to zvládnou ve školce, kde fakt spořádaně sedí a najednou sní celý oběd. No ale já už to neřeším, hlavně že se nějak nají 😎

beruska2x
5. lis 2010

@radka.k no pri tom frmolu s dvojcatama to asi ani jinak nejde ne 😀 😀 😀 😀

hlavne oni se naji - kdyby meli hlad, tak se ozvou...

kjajule
5. lis 2010

Máme to úplně stejné jako beruska , jíme u pohádky u televize u nác jede Pat a Mat nebo mašinka Tomáš, a nebo tatínek s tim si sedne a jí třeba půl hodiny... 😠
Když není pohádka nebo tatínek tak odbíhá a ukusuje, proste nemá čas... 😠 Ale hlavně že se nají... 😅