Jak Vám jí dítě v prvním roce?

magdalen123
2. kvě 2020

Naše dítě má 78 cm a 11 kg a dobře papá,zatím mu dáváme rozmixovanou zeleninu s bramborem a masem k obědu a i měníme to i s těstovinami,ale ode dneška jsme mu dali ráno mléko za 2,5 hodiny 1 smetanový tvaroháček pro děti občas mu dáváme i ke snídani po kousíčkách rohlík namočený v čaji,to má rád.Aspoň nehltá a neplive to ven.

syrinxka
2. kvě 2020

@magdalen123 můj malý bude mít rok za pár dní. A ji už v podstatě vše s námi. Akorát mám problém ho v klidu nakrmit, všechno chce jist sám a je to pak všude. Mléko má jen na noc. Jinak ráno většinou snida jogurt a nějaké sušenky či piškoty, pak do oběda zobe zeleninu a ovoce. A odpoledne tvarohacek, bábovka apd. A na večeri třeba rohlík se šunkou nebo polévku. Ale nekrmim přesně podle tabulek, tvarohacky se správně můžou až po roce a v piskotech je dost cukru 🤷‍♂️🍀

journals
2. kvě 2020

Na to, kolik diteti je mu davas cukru pomerne dost - vychazim i z tveho jineho prispevku. Cpat takove prte instantnim sunarkem a tvarohackem neni uplne vhodne. Radeji dej dobry bily jogurt

miba10
2. kvě 2020

@magdalen123 pokud prckovi chutná, tak klidně ať basti jak do teď. Nijak bych to nehrotila. Buď ráda, že dobře jí. Já u dcery hrozně bojovala a dneska jsem ráda, že už konečně slušně basti, i když některé věci mi odmítá dodneska. Do jejích 18 měsíců jsem byla ráda, že si vezme termix, Paulu nebo Monte nebo jogurt. Jinak jsme měli smůlu. Nejedlik jak vyšitý.
Syn je pravý opak. Basti krásně od 5 měsíců. Teď už basti s námi

adinka19
2. kvě 2020

@magdalen123 Dcera od cca roku ji to same co mi, akorat s upravami. Nesolim ji a nekorenim, vzdy trochu odendam pro ni a nam s manzelem dochutim. Ji sama, je po ni curbes, ale chutna ji a ma z jidla radost, kdyz si s necim nevi rady nebo to neumi nabrat, proste mi poda vidlicku nebo lzici a ja ji pomuzu ci dokrmim 🙂

magdalen123
autor
4. kvě 2020

@syrinxka Zkuste mu koupit mini piškotkydají se koupit v lídlu od Tastino ty jsou dobré nejen do jogurtu,třeba i do neslazené přesnídávky,nebo s čajem

marketanova
6. kvě 2020

Vždy to bylo dobré, malá papala pravidelně, jen jsem měla problém, když jsem nasazovala probiotika.