Jak vyřešit vylézání dítěte z postýlky?

Ahoj mamče!Moc bych vás chtěla poprosit o radu...
Stávalo se vám taky že Vám děti vylízaly z postýlky?Malá od malička spinká hezky sama v postýlce bez jakéhokoli uspávání!Před dvěma dny jsme jí vzaly dudlík a ona přišla na to jak se dostat ven z postýlky!No hrůza...jak jste to řešily vy?
Prosím poraďte...
benjik
5. bře 2011
bych řekla,že je čas na normální postel,když zdrhá 😃 naše má postel od 14.měsíců
denousek
5. bře 2011
nas malej taky pak zacal vylizat .... přelízat div se nezabil...nastesti jsme měli vyndavací příčky..tak jsme je vyndali,on pocítil volnost a už to bylo ok..se spaním to ted bude tezky uz neni miminko a bude spat jen když se ji bude chtít ne ze chete vy 😃 bohuzel no ... |-| ale jestli mate yndavací příčky doporučuju vyndat a zrusit spani po obede at jde večer dřív...
zofinecka
5. bře 2011
nám teda taky nevylézala z postýky,ale taky jsme brzo měli postel 😉 a hlavní důvod byl i že jsme čekali další mimi 😉
hojda
5. bře 2011
TAky nás to čeká přejít do velké postele, nebo je možnost odmontovat bočnici (pokud to jde, nebo se musí postýlka vystužit, pokud to nejde) , dát tam jen zábranu proti vypadnutí ve spánku.
kalo
5. bře 2011
My to vyřešili spacáčkem. Když je v tom dítě zapnuté, nepřehodí nožku přes ohrádku...V klidu jsme mohli malou uložit, zavřít dveře a sama usnula...
mamkamarketa
5. bře 2011
me tohle tomas zacal delat v roce a pul :-| jednou spadnul na hlavu :-| koupili s me v ikea bocnici na postylku( jo na normalni postylku aby dite nevypadlo) ale da se to pridelat i na tu miminkovskou. tim se nastavila vyska asi o dalsich 10cm, coz nepreleze 😃 nevypada to hezky,ale nepreleze to 😎 mame tu vetsi postylku s (120cm) a velkou jeste kupovat nechceme.
pajapoj
5. bře 2011
náš je už skoro měsíc (od těch 14ti měsíců) taky ve velké posteli a v pohodě. Právě jsem se bála toho, že mi po hlavě slítne z postýlky až ho napadne to přelézt,.. takže putoval do své postele a zároveň do svého pokojíku a ťukťuk pohoda.
dadous
5. bře 2011
my mame v planu sundat bočnici z postylky, ale to až se naučí slejzat x-)
fiallinka
5. bře 2011
Museli jsme sundat celou jednu stranu postýlky a postýlku jsme přirazili k velké posteli, aby nespadl a taky aby mohl přelézt k nám - osvědčilo se to 🙂
neu.sona
6. bře 2011
Velkou postel 😉 . My ji máme od 18 měsíců a super.
veruska007
6. bře 2011
Máme postýlku ještě snad po naší mamince, je dobře polohovací, z nejnižší příčky malej sotva dosáhne vestoje nahoru, takže nemá šanci vylézt, postranice nelze stáhnout dolů (nějak se to za ta desetiletí zkřivilo). A spí ve spacím pytli, který se rozepíná dole, a to ještě nezvládne. Takže nevyleze. Vzhledem k malému bytu předpokládám, že v postýlce bude malej do tří let, a pak ho s malým bráškou přesuneme mimo naši ložnici. Jinak je malej extra zive dite a kaskader, na prebalovak treba vyleze uplne sam, ale fakt z postylky nevyleze ani nahodou.

Začni psát odpověď...

Odešli