Jak zabavit 3 letého kluka, když je venku škaredě?

jajik25
2. čer 2010

Ahojky může mi někdo poradit jak zabavit tříletého kluka když je venku škaredě?Vůbec nic mě nenapadá protože u ničeho vůbec nevydrží.Díky za rady

beruska2x
2. čer 2010

nasemu je teda min ale placame se v tom asi stejne mezi autickama, stavenim z kostek, zkousime malovat, pak knizky rikanky, pisnicky, obcas jdeme do MC nebo na navstevu a v nejhorsim pripade pustim pohadku - kdyz treba potrebuju uvarit rychle...
pak taky se mnou uklizi a jak to jen trosku jde tak jdeme ven...

uz aby bylo hezky!!!!!

lamarika
2. čer 2010

synovce docela bere plastelína nebo tiskátka

tatarina
9. čer 2010

Náš malej vydrží skoro vždycky "krájet" brambory kolem půl hodiny 😀 No, sice pomáhá, zas ale nesmíte spěchat s obědem... 😅 Příborovej nůž a prkýnko jsou jeho kamarádi. Teď zkoušel brambory i strouhat škrabkou, ale má na to ještě malý ručičky a málo síly... 😎

Jinak zkus ještě foukací fixy, ty byly u nás jednu dobu hitem. Jsou k dostání s šablonkama, který jsem vždycky kolíčky připnula k papíru, aby se nepohnuly a malej foukal, až byl celej rudej 🙂 Taky klasický lego už zvládá docela skládat a taky miluje puzzle. Takový ty jednoduchý, co se skládají do kartonovýho rámečku, nejlépe s předtištěným obrázkem na dně... 😉

power700
31. srp 2010

Ahoj, oživuji téma. 🙂
Jak zabavit skoro tříleté dítě, když je venku tak ošklivo, jako třeba dnes?
😔 My dnes kreslily, čmáraly do omalovánek a modelovaly. Máte ještě nějaké jiné tipy? Podotýkám, že nejsem moc výtvarně zručná.. 😀