Jak zabavíte své děti při špatném počasí?

jasminy
16. črc 2012

Jak si hrajete s dětmi nebo čím je zabavíte, když prší a nemůžete ven na pískoviště a na klouzačku?

sabuse1
16. črc 2012

mimo prázdniny různý mateřský centra kde přijdou do kontaktu s jinýma dětma a vyblbnou se, jinak si různě čteme, stavíme, malujeme a když je nejhůř koukáme na dvd

dlabinecka
16. črc 2012

Oblíknu pláštěnku a holinky a vyrážíme na kaluže -malá je odvazáná 🙂 Mmch, na hřiště chodíme minimálně 😉

monika6e
16. črc 2012

výlety po kamarádkách, který mají stejnej problém 😀

natalie77
16. črc 2012

Vezmeme gumové gaťě, pláštěnku a holinky a vyrazíme ven....malý je nadšený víc než když jsme na pískovišti...
Do center nechodíme, vždycky jsou tam buď nemocné děti, co mají zelený sopel u nosu, hysterické matky nebo nevychované děti 😉 ..jsme hlavně venku. No a doma, hrajeme hry, karty, malujeme, vyrábíme podle knížky Tvořit se dá ze všeho, natáčíme na video scénky k písničkám, vaříme, pečeme,děláme masky na karneval, uklízímel... je pořád co dělat 😉 . Čím dospělejší práce, tím je syn nadšenější 😵 .

mamkamarketa
16. črc 2012

Souhlasim s @nataliie77 moznosti je spousta. Syn miluje skakani v louzich. Takze chodime ven v desti.
Materskym centrum se vyhybam. Nebavi me se dohadovat s matkama co tam vodi nemocne deti 😠
Ted chodi celorocne do skolky, tak,uz toho casu tolik neni...

naty
16. črc 2012

celkem v pohodě..řekla bych, že máme pořád, co dělat... 😀 Jak už psaly holky výše - knížky, povídání o obrázkách, poslouchání písniček, tancování, "hrajeme" na hudební nástroje, hrajeme si s autama a vláčkama / holky spíš asi s panenkama a tak, vaříme, uklízíme, děláme různý pohybový aktivity, aby se trochu uhnal a vyblbnul - miluje "fotbalistování", házení s míčem, opičí dráhy, skákání do peřin, hru na muchy (rozuměj já bzučím, utíkám, on mě honí a řeže plácačkou 😝 😀 ), házení kostek nebo míčků do krabic (jakože hod na cíl), tvoříme (malujeme, lepíme, stříháme, hrajeme si s plastelínou), stavíme z kostek nebo lega, hrajeme různý "hry" - loto, stínový pexeso, přiřazování barev, skládačky, delám s ním různý "montessori" a podobný aktivity - přelívání, přesýpání, rád bagruje třeba jáhly, čočku atd., hrajeme divadlo atd. atd. ...většinou to bohatě stačí... 😉

berenika39
16. črc 2012

Hlavně si myslím, že není potřeba "ho zabavit", ale nás zabavit. Stačí prcka zapojit do toho, co dělám. A je po problému. V zimě jsem mu vždycky řekla, at si "řekne", co chce dělat a pak se zapojila. je to o trpělivosti, oni za to nemůžou, že je venku hnusně.....

fender
16. črc 2012
simonceli
23. črc 2012

chodíme v gumácích a pláštěnce, jdeme na bazén, kreslíme, vyrábíme, vaříme, no je toho hromada, zrovna mě víc nenapadá protože neprší 😀

diniki
27. črc 2013

ahoj, teď sice špatné počasí není (naštěstí), ale šest mamin radí hry i pro slunečné dny 😎 Tak ať nám to počasí hezky vydrží a můžeme s dětmi pořád k vodě!!!

http://blogujicimaminy.blogspot.cz/2013/07/dets...

sedanka
27. črc 2013

Neter vzdy zabavim tim kdyz ji dam modelinu a ja varim a ona modeluje to co ja pre tydnem jsem delala knedliky tak ona modelovala take knedliky je jeste mala na to aby stala u plotny tak aspon tohle

lehce_se_zamiluje
4. srp 2013

Nazdar, zkuste tohle http://www.golden-secret.com/index.php/dvd-cour... to se i najíte, a to je na tom to nejlepší!! Nehledě teda na to, že to děcka baví a rozvíjejí se u toho tak nějak samy 🙂