Jak zabezpečím zábradlí na terase?

kamaradicek
16. dub 2013

Mam 2 velmi zive deti a bydlime ve 2.patre v byte ke kteremu nalezi velka terasa. Po kazde kdyz jsme na terase, stojim tam a hlidkuji, aby nejake z ditek nedostalo nejaky sileny napad a nestalo se nestesti. Vubec, ale nevim jak terasu vice oplotit a nebo navysit zabradli aby terasa byla 100:% bezpecna a ja si treba mohla na 2 minutky odskocit. Mame klasicke zabradli, ktere mi,ale prijde pro deti velice nebezpecne, staci aby si deti na neco vylezli..
Nemate nekdo s takovym problemem zkusenost??? dekuji moc za kazdou radu a nebo napad.

lucyvivien
16. dub 2013

mat na terase nabytok, ktorý nemožu deti volne presuvat ,posunut alebo si urobit lodžiu , tažko povedat, neviem ako to u vas na terase vyzerá

moudivlacek
16. dub 2013

mam obavy, ze 100% nezabezpecis nikdy a ja bych se bala na terese nechat dite samotne, my mame balkon a ja tam s malym ani nechodim, mam strach i kdyz tam jsem, je dost rapl a 6.patro je 6.patro

zasklit to predpokladam nepujde co?

janinkaves
16. dub 2013

máme taky zábradlí po kterém se dá vylézt jako po žebříku, tak jsem tam drátama přidělala přes celé zábradlí pletivo s malinkýma očkama a po tom už nahoru nevylezou. Ale 100%jistotu taky nemám a mít nebudu protože si můžou k zábradlí přidělat třeba židle a vylézt po nich, mi tam teda máme hodně těžký náytek, který neuzvednou a když ho tahají po terase tak to slyším, ale naštěstí to děti nenapadlo ani jenou 😝