• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zabráním zašpinění zimního fusaku?

7. prosince 2012 
Zdravim maminky, ktere pouzivaji fusak Emitex combi, stejne jako ja. Synovi je 20 mesicu, prochazky venku jsou na stridacku chvilku v kocarku, chvilku behat...jak to delate se zaspinenymi botami? Jasne, ve spodni casti je uvnitr fusaku sustak, ale kdyz syna do fusaku "ukladam", tak ten cistounky vnitrek proste okamzite zaspini...nevim :unamused: Diky za tipy!!!
6. pro 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim, ja ho mam taky a asi se tomu zabranit neda :sweat_smile: :pensive:
6. pro 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jedině zouvat botky:wink:
6. pro 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
návleky na boty z "nepromokavého šusťáku" , super i do auta, aby nekopal mokrýma botama do sedadla před sebou atd...cenado 100,-
6. pro 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
těžko :grinning: řešila jsem taky před rokem, koupila něco podobného jak dávala odkaz @berenika39 a stejně neopoužívala.. Ještě jedině nechávat dole ve fusaku "otevřeno" :grinning::grinning::grinning:
6. pro 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Máme fusak s odepínacím dnem, ten to řeší na za nás :wink: z Dita Tábor s outlastem
6. pro 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám fusak stejný a řeším to tak, že než tam malou dám, rozepnu ho celý...tedy jednu stranu...ale stejně... i tak je potřeba ho často prát.
7. pro 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bud bol iba v kocarku, alebo bez kocarku.. V dvoch rokoch sme ho prestali pouzivat definitivne..
7. pro 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ušila jsem návleky na boty.
7. pro 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
koupila jsem si v lekárně návleky na obuv cca 5párů za 7kč a vozila v kočárku,na klíně jsem obula návleky a pak šupky do fusaku :grinning:
7. pro 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ja to vyresila takto: http://www.babygalose.cz
a pojala to loni jako vanocni darek :slight_smile:
7. pro 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tvůj příspěvek