Jak zjistím, zda jde opravdu o první zoubky?

mado_na
14. led 2012

Jak zjistit, zda jde opravdu o první zoubky?malá ( 4 mesice) nám kouse do vseho co vidi, jak do svych rucicek, tak dohracek, slinta, taha si za usi, v noci spinkavala moc hezky, najednou se budi, jedla take perfektne, najednou nechce jist. Horecky nema.Jak by toto obdobi trvalo popripade dlouho? DEKUJI !!!

romcovaklarka
14. led 2012

@mado_na Tak u nás to trvalo skoro měsíc před vyklubáním prvního zubu, kromě teda toho spaní - špatně spal jen posledních pár dní. Ale ono to opravdu každé mimčo snáší jinak, mně říkala dr., že příznaky zoubků můžou být třeba i 2 měsíce 😅 Takže přeju pevné nervy a brzké vyklubání.

mamkamarketa
14. led 2012

@mado_na asi te nepotesim 😅
syn od 4 mesicu slintal ja bernardyn, cpal si do pusy cokoliv nasel, vsechno kousal,kdykoliv byl plactivy byla jsem si jista, ''tohle musi byt zuby'' noo dockali sme se prvniho zubu ve 13 mesicich 😅

luucia
14. led 2012

právě řeším to samý...dcerka strašně slintá, špatně spí, z ničeho nic začne strašně brečet, špatně jí,... ale teda dneska jsme jí na dásničkách objevila pěkný červený bouličky..tak si myslím, že to zuby fakt jsou..uvidíme za pár dní 😉

beruska24.9.
14. led 2012

@mado_na naše maličká, stejně stará, slintá už asi 2 měsíce, kolikrát hotový vodovod 😀 pořád převlékám, ručičky má už sedřené od věčného okusování, tak se pořád snažím vyměňovat za hračku, řve každou chvíli, je protivná......asi před 14 dny se mi poprvé zdálo, že zoubky začínají prosvítat dásínkou, ale stále se né a né vyklubat. počítám, že do 14 dnů by snad už mohly vylézt, když jsou v tomto stádiu (vycházím ze zkušeností s prvním dítkem).
jinak když zadáš do vyhledavače ´´první zoubky´´, vyskočí dost odkazů. třeba tam najdeš odpovědi na své otázky 😉