• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zmenším jednovelikostní kalhotky Mommy's Touch?

27. března 2014 
Prosím radu ja zmenšit jednovelikostní kalhotky na patentky. Snažím se to vymyslet a nějak se nedaří :slight_smile:
Za odpovědi děkuji :slight_smile:
26. bře 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla bys na nich mít svisle patentky (obvykle 3) a jen jakoby plenu ohrneš a zacvakneš. Jak dítě poroste budeš posunovat a nakonec necháš tu největší.
26. bře 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tato plenka zvláštní svislé patentky nemá :confounded: Ale jde to taky snadno:
RAZ: přední stranu pleny: ohneš ven a sepneš horní patentky ke 4 v prostřední řadě
DVA: bočnice: spodní patentek zapneš do horního - lem tedy nebude obdélník, ale trojúhelník, aby to netlačilo
TŘI: už jen oblíct na dětátko :slight_smile:

Nejlíp to půjde podle videonávodu https://www.youtube.com/watch?v=EhC_xkFRXOM
26. bře 2014 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prosím maminky, nějaké jiné rady? Ani jedna z těchto nejde. Jak píše plenkacek svislé patentky tato plenka nemá a rada plenkacek take nejde, nemám na bočnici možnost připnout spodní do horního, aby mi trojúhelník držel :frowning2:
27. bře 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, a myslíš, že bys tu plenku mohla vyfotit a poslat mi ji na mail? Nevím asi přesně, jakou plínku máš na mysli. Návod je aktuální i pro novou kolekci, tuto plenku jsem měla před několika lety a vše bylo stejné. Tak prosím upřesni. Není třeba něco schované, třeba není ve fleecu kapsa?
27. bře 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@plenkacek Prosím tedy o email třeba i do soukromé zprávy a velmi ráda zašlu. Budu velice vděčná, když mi poradíš :slight_smile:
27. bře 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetapo Tady je ten mail info@plenka-czech.cz, snad tedy budu umět poradit
27. bře 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek