• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvýšit obranyschopnost nekojeného novorozence?

2. května 2011 
Ahojky, malému je jen pár týdnů a celkem se bojím všech těch chřipek a nachlazení, co jsou kolem nás. Není kojený - kojení se nám nejak nezadařilo. Jak lze zvýšit takovému špuntovi obranyschopnost, když nedostane žádné vitamíny navíc v mateřském mléce? Ven na procházky se snažíme chodit každý den aspon na tu půlhodinu...Existují vitamínky nebo bylinky pro takové prťata? Díky
28. dub 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžeš dávat laktobacílky, myslím od jednoho měsíce. My je dávali až do roka, jinak vitamínky má v umělém mlíčku, nechodit zbytečně např. do velkých nákupních center.....
28. dub 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, právě přemýšlíme nad SWISS LAKTOBACÍLKY BABY, ale nikdo ze známých nezná a nepoužívá..neznáš, prosím
28. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miczak ahoj. muj syn nikdy nebyl kojeny a od mesice dostaval probioticke kapky BIO GALA cenove jsou sice narocne,ale prdiky zmizeli a pry to i posiluje imunitu :slight_smile: a muzu potrvrdit, ze za 2,5 roku (tuk, tuk) nikdy vazneji nestonal, (nikdy nemel ATB, jen rymu a pod....) a to chodi do jesli... ale to je i treba dane geneticky... ale kapky doporucuji!
28. dub 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miczak My jsme měli přesně tyhle laktobacílky když bral malej antibiotika. Jinak tě můžu uklidnit, že nekojený dítě na tom s obranyschopností není nijak špatně. Dcerka byla od narození na Sunaru, dodnes (3,5 roku) nebyla nikdy nemocná, max rýma a synek byl plně kojenej půl roku, kojíme dodnes, ale už měl antibiotika 4x. Takže ono to kojení vše nespasí :slight_smile:
28. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miczak ahojky našemu prckovi budou 12.5. 3 měsíce a také používáme laktobacílky Baby- Swiss, jsou opravdu skvělé, Kubík taky nebyl kojený (jenom týden). Dávám mu jeden ráno do mlíčka :slight_smile:
2. kvě 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek