• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká je povaha dítěte dle znamení zvěrokruhu?

24. března 2013 
Ahoj maminky,chci se vás zeptat na povahu vaseho dítěte dle znamení zverokruhu a měsíce narození.Ktere znamení se vám zdá nejlepší?Ptám se ze zvědavosti,protože na našeho prcka jeho znamení úplně sedí,tak chci vědět,jestli je to u vás taky tak.Děkuji!
18. bře 2013 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám dva chlapečky, oba ve znamení Panny a oba úplné protipóly :grinning: Jeden hodňoučký mazlivý kliďas, druhý vzteklý umíněný nervák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2013 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas skor sedi numerologia a cisla :wink:
18. bře 2013 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejlepsi? Nejlepsi neni zadne. :wink:
Syn je strelec. A to na ne nej sedi, 100% :slight_smile:
18. bře 2013 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Syn je lev a povahově to na něj sedí na 100%
18. bře 2013 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dcerka je váhy a uplne to sedí,ale myslím , že tje to velmi dobré znamenie :slight_smile: A teraz čakám druhé mimčo a to bude tiež váhy :slight_smile:
18. bře 2013 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
příliš nezáleží na znamení ve kterém jsou narozeni, ale jejich ascendent o nich vypovídá mnohem více mám dva kluky, starší je lev má ascendent v paně a z 90% panně odpovídá, druhý je blíženec ,ale ascendent má ve lvu a jako lev se projevuje už od maminka já jsem třeba střelec, ale ascendent mám též ve lvu a spíš jsem povahou na lva a můj muž je panna a ascendent má v panně je panna jak vyšitá.. :grinning: ascendent se určuje podle hodiny narození pohledejte na netu uvidíte , že to docela sedne :wink: nejlepší znamení nevím které je , ale pravý opak jsou ryby /více muži/ a blíženci /více ženy / dvojitá znamení - komplikovanější osoby/ :grinning: ale né vždy to tak je :wink: nemyslím, že jsou dobrá a špatná znamení jen jednoduší a složitější
18. bře 2013 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám doma rybu - opravdový mimoň, takže sedí. Vodnářku, taky bych řekla, že sedí :wink: a pannu,ale ta se zatím moc neprojevuje. Podle prvního úplně pohodového půlroku předpokládám, že taky znamení nezapře :slight_smile:
18. bře 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
mám doma 3letého býčka holčičku... NO KONEC FAKT!!!! :grinning: ano také jí povaha sedí.. nedavno jsem dostala Knihu od Michaely Kudláčkové, VÝCHOVA DĚTÍ DLE HOROSKOPU a ona je býček jak vyšítý..

ale ta druhá mimiholčička. to je ryba, a to je neurčitelná povaha. teda unás doma.. je to opak Karolíny, umí být sama, hraje si sama, papá všechno, nemusí být středem vesmíru, ale nechce mluvit, je taková laxní, jako mimino pořád a to jí byl teď rok..
18. bře 2013 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
na tohle moc nevěřím ale já osobně jsem váha jak vyšitá takže si začínám myslet že na tom něco bude. NA dcerce to zatím ještě nepozoruju, je v červenci takže znamení rak, uvidíme. :slight_smile:
19. bře 2013 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám manžela Berana a st.syna taky Berana....jsou to tvrdohlavci a individualisti jasní...Mladší syn je Lev, taky prý hodně panovačné znamení....sama jsem Rak, tak jsem zvědavá na pořádné rodeo s nimi všemi :sweat_smile:
24. bře 2013 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek