Jaká je povaha dítěte dle znamení zvěrokruhu?

datela
18. bře 2013

Ahoj maminky,chci se vás zeptat na povahu vaseho dítěte dle znamení zverokruhu a měsíce narození.Ktere znamení se vám zdá nejlepší?Ptám se ze zvědavosti,protože na našeho prcka jeho znamení úplně sedí,tak chci vědět,jestli je to u vás taky tak.Děkuji!

kozlenka
18. bře 2013

Mám dva chlapečky, oba ve znamení Panny a oba úplné protipóly 😀 Jeden hodňoučký mazlivý kliďas, druhý vzteklý umíněný nervák 😝

ivuska027
18. bře 2013

u nas skor sedi numerologia a cisla 😉

mamkamarketa
18. bře 2013

Nejlepsi? Nejlepsi neni zadne. 😉
Syn je strelec. A to na ne nej sedi, 100% 🙂

stavba
18. bře 2013

Syn je lev a povahově to na něj sedí na 100%

lucyvivien
18. bře 2013

Dcerka je váhy a uplne to sedí,ale myslím , že tje to velmi dobré znamenie 🙂 A teraz čakám druhé mimčo a to bude tiež váhy 🙂

pehaka
18. bře 2013

příliš nezáleží na znamení ve kterém jsou narozeni, ale jejich ascendent o nich vypovídá mnohem více mám dva kluky, starší je lev má ascendent v paně a z 90% panně odpovídá, druhý je blíženec ,ale ascendent má ve lvu a jako lev se projevuje už od maminka já jsem třeba střelec, ale ascendent mám též ve lvu a spíš jsem povahou na lva a můj muž je panna a ascendent má v panně je panna jak vyšitá.. 😀 ascendent se určuje podle hodiny narození pohledejte na netu uvidíte , že to docela sedne 😉 nejlepší znamení nevím které je , ale pravý opak jsou ryby /více muži/ a blíženci /více ženy / dvojitá znamení - komplikovanější osoby/ 😀 ale né vždy to tak je 😉 nemyslím, že jsou dobrá a špatná znamení jen jednoduší a složitější

edeltraut
18. bře 2013

Mám doma rybu - opravdový mimoň, takže sedí. Vodnářku, taky bych řekla, že sedí 😉 a pannu,ale ta se zatím moc neprojevuje. Podle prvního úplně pohodového půlroku předpokládám, že taky znamení nezapře 🙂

monad
18. bře 2013

mám doma 3letého býčka holčičku... NO KONEC FAKT!!!! 😀 ano také jí povaha sedí.. nedavno jsem dostala Knihu od Michaely Kudláčkové, VÝCHOVA DĚTÍ DLE HOROSKOPU a ona je býček jak vyšítý..

ale ta druhá mimiholčička. to je ryba, a to je neurčitelná povaha. teda unás doma.. je to opak Karolíny, umí být sama, hraje si sama, papá všechno, nemusí být středem vesmíru, ale nechce mluvit, je taková laxní, jako mimino pořád a to jí byl teď rok..

mafeska
19. bře 2013

na tohle moc nevěřím ale já osobně jsem váha jak vyšitá takže si začínám myslet že na tom něco bude. NA dcerce to zatím ještě nepozoruju, je v červenci takže znamení rak, uvidíme. 🙂

brambora20
24. bře 2013

Mám manžela Berana a st.syna taky Berana....jsou to tvrdohlavci a individualisti jasní...Mladší syn je Lev, taky prý hodně panovačné znamení....sama jsem Rak, tak jsem zvědavá na pořádné rodeo s nimi všemi 😅