• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké cereálie dáváte dětem? Nějaké tipy?

12. října 2012 
Ahojky maminky jaké cereálie,lupínky,kuličky apodobné věcičky do mlíček a jogurtů dáváte svým dětem? na trhu je jich hodně,které jsou podle vás nejlešpí? děkuji
11. říj 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj moje děti snídají cereální kuličky od nestlé-Nesquik nebo Chocapic,ty mi přijdou dobré a obsahují vše co by měli mít děti na snídani.,babička jednou koupila nějaké levnější v pytlíku a děcka mi to nejedli,že to nemělo tu chut´,jsou zvyklí na tyhle.Ale každý má jiné chutě.Lucie
11. říj 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucyhavirov ahoj moc děkuji za tip,pěkný večer
11. říj 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
žádné, je to všechno děsně sladký a nejsem si teda moc jistá, jestli to zrovna obsahuje všechno, co by děti měly k snídani mít, jak píše lucyhavirov ..............
11. říj 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ty dětské cereálie jsou plné zbytečných cukrů, takže když už cereálie, tak celozrné lupínky, ale lepší je něco jiného na snídani...
11. říj 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výhodou celozrnných cereálií je z výživového hlediska vyšší obsah cenných látek, které pocházejí z obalové vrstvy - otruby a ze zárodku neboli klíčku. (Wikipedia)
http://mezdravi.sweb.cz/detske_cerealie_nesquik.html - kde je tam jaká cereálie???
11. říj 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já dávám ovesné vločky :wink:
Něco zajímavého o snídaňových cereáliích pro děti se dá najít zde: http://www.babyonline.cz/vyziva-deti/test-detskych-snidanovych-cerealii-casopisu-dtest-sladka-bomba
11. říj 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když už tak spíše než cereálie bych volila musli - ideáln celozrné, nebo výborné j například i pohankové ( vyrábí pekárna Ason v biokvalitě, 250-300g pytlík teď zhlavy nevim a nejsem doma za cca 50-55Kč, nevim zda to dělá i jiná firma, já si objednávam tyhle pes internet) - v kombinaci s česrtvým ovocem, třeba i rozinkmi, ořechy - každé cereálie s animovanou postavičkou na obalu se můžou jít zakopat :slight_smile:

@mrazulkav: tak tak ) :slight_smile: to sice cereálie bude ale celozrná asi těžko :slight_smile: :slight_smile:

@lucyhavirov: no všechno co ta být má .... to teda nevím ale rozhodně o dost víc cukru než dítě potřebuje ( řekla bych možná než dokáže za celé dopoledne spotřebovat)
11. říj 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle mě to chce jako se vším - nic nepřehánět, jednou za čas - proč ne, ale každý den bych to určitě nedávala
11. říj 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty cerealní kuličky mají na 100g cca 50g cereálií,vitimíny a vápník-no a doporučila to za vhodnou snídani i Kateřina Cajthamlová,tak asi nebudou zase tak špatné a taky to nejíme každý den,ale jak už jsem psala,každy podle svého gusta-dcera to třeba měla na svačinu i ve školce, jak chodila, 2-3x do týdne.
12. říj 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek