Jaké jídlo dát batolátku, aby se lépe vykakalo?

unka7
11. lis 2008

Ahoj Holky,

kamarádka má rok a půl starou holčičku a mají problém se stolicí, Anetka má pořád zácpu, co Vám na to pomáhá?

natalien
11. lis 2008

Unka, co takhle švestková přesnídávka??? U nás zaručený úspěch 😵

listicka20
11. lis 2008

bílý jogurt s bio kulturou taky dobře upravuje trávení

ria80
11. lis 2008

Biopron,to jsou lactobacily,švestkovou nebo hrouškovou přesnídávku.A upravit jídelníček,mohla by to být i nesnášenlivos některé potraviny.U mě se tímto způsobem projevovala celiakie.

vojtisek2007
11. lis 2008

u nás spolehlivě zabrala švestková nebo meruňková přesnídávka

unka7
autor
11. lis 2008

Holky super, jen pište, co máte ozkoušené, budu tlumočit. Já musím zaklepat s Vanesskou v tomhle není problém

sosi
12. lis 2008

Zkus se poptat jestli někdo v okolí nemá zamraženou meruňkovou dřeň...to je jistota a nebo potom švestky, jak píšou holky. Jo a taky pohlídat pitný režim, musí hodně pít

jakoubka
12. lis 2008

ahoj.jak píšou holky,nám taky pomáhala švestková přesnídávka nebo švestková šťávička od Hippu.Nebo vývar s ovesných vloček.Také jsou dobré nějaké laktobacily na upravení střev.I ten jogurt s bifidovou kultůrou(activia¨)a hodně pít.

gabcule.m
12. lis 2008

Výborná je švestková nebo jablíčková šťáva od Hippu. Používala jsem ji při zavádění příkrmů a fakt pomohla.

kubaka
16. lis 2008

hlavně hodně pít a celkově dost ovoce a zeleniny,žívý jogurt : jak píšou holky - když má dobře sestavený jídelníček obecně, neměla by mít problémy vůbec.

niega
16. lis 2008

U nás na 100 % zabírá měkká hruška k dopolední svačině. Po obědě už letíme na nočník a Edík vykaká metrák, pak někdy něco přidá i odpoledne. 😀