Jaké jste dali nastřelovací náušnice?

maks
20. zář 2018

Ahojky, sháním inspiraci na nastřelovací náušnice pro 4 měsíční miminko, pokud možno fotky, děkuji

pecinkaandulkova
20. zář 2018

@maks my dostali na vyber primo od dr..
A po 6/8tydnech si to menim na sve..

ela90
20. zář 2018

My jsme vybali jen male tecky z chirurgické oceli s kaminkem. U kamaradky jsem videla plastove. Vypadaly lepe co se tykalo robustnosti a zakonceni. Ty co mela mala ji pichaly za ousko a dost vycnivaly. Chtela jsem poslat foto, snad se podari

ela90
20. zář 2018
bubbi
20. zář 2018

Nám dr. doporučila přesně takové, jak ukazuje @ela90 , protože dcera měla docela malé uši a tyhle bohatě stačily. Po šesti týdnech jsme je stejně vyměnili za klasické 😉

michelette
20. zář 2018

My tyto, bioplastové. Krásné, lehoučké, úžasné.

lencamat
20. zář 2018

My si mohli taky vybrat ty plastove ale kyticky a dcerka je ma v ouscich stale jsou opravdu nadherne

bartakova_veronika
20. zář 2018

@michelette malá měla úplně ty samé ... sestřička jiné ani neměla 🙂 jen škoda že nevydrželi déle než byl předpoklad .. ještě že jsme jen tak tak stihli koupit nové :--) ale ty se mi moc líbili a chtěla jsem jí je nechat co nejdéle to půjde

bartakova_veronika
20. zář 2018

chtěla jsem poslat foto ale bohužel na žádné fotce nejdou krásně vidět a do pokojíku nepolezu je vyfotit když malá už spí 🙂 jinak teď už nosí tyhle

maks
autor
21. zář 2018

@pecinkaandulkova a tyhle jsou plastové?

maks
autor
21. zář 2018

@ela90 akorát modré jsem dávala první dceři, a bez problémů, pro druhou bych chtěla zas jiné aby byly holky odlišné (ikdyž už samozřejmě nosí ty nastálo)

maks
autor
21. zář 2018

@michelette a nevypadaly vám kamínky? Známé u obou holek ano

barunka1408
21. zář 2018

Taky máme ty bioplastove kytičky, jsou krásne ani se mi je nechce měnit za jiné 🙂

michelette
21. zář 2018

@maks nene, naše jsou v pořádku, malá je nosila snad rok a půl a bez problému. 😊

maks
autor
21. zář 2018

A dají se ty bioplastové nosit i později? A v kolika měsících jste byli na nastřelení?

michelette
21. zář 2018

@maks já jsem malé nechávala nastřelit v sedmi měsicích a naušnice měla v oušku skoro do dvou let. Vypadají fakt moc hezky. A kdyby babička nekoupila jiné, tak ji je klidne nechám ještě teď. 😊

barunka1408
21. zář 2018

@maks my byli ve 4 měsísích. Ty plastové můžete nosit furt, ale my už máme přichystané zlaté od babičky, tak pak vyměníme, jinak bych je nechala co nejdyl, jsou fakt pěkné.

bartakova_veronika
21. zář 2018

@maks malé kamínky nevypadali ale je pravda, že je měla asi o 3 týdny kratší dobu než je zmiňováno .. ale je pravda, že si ze začátku na ně pořád sahala tak je možné že si pojistku u jedné povolila až vypadla ....

bartakova_veronika
21. zář 2018

@barunka1408 mě se taky nechtělo .. chtěla jsem nechat co nejdéle to šlo ale bohužel vypadla pojistka jedna dříve než jsem čekala ☹

bartakova_veronika
21. zář 2018

@michelette rok a půl? to jí tak dlouho vydrželi? :O ty jo tak dlouho nám ani neměli vydržet ... nám řekla snad 3 měsíce a vydrželi jí tak 2 měsíce a vypadla pojistka ...

bartakova_veronika
21. zář 2018

@maks malá se narodila dříve takže jsem naušničky nechávala nastřelit až v 5ti měsících

bartakova_veronika
21. zář 2018

tak oprava ... teď koukám na fotky a ty náušnice jí vydrželi jenom 1 měsíc přesně ... tak to nám snad řekla že vydrží jenom 6 - 8 týdnů? ty jo no tak to jsme asi měli nějaké na houby :D kamarádka ale taky říkala že měla nějaké lepší co malé vydrželi do roka tak já nevím .. byli moc pěkné a docela mě mrzelo že tak brzy je neměla ... možná je to tím že jsme za ně platili jenom 350 kč a asi ty lepší jsou dražší .. ale jiné neměla ...

michelette
21. zář 2018

@bartakova_veronika
Tak nám fakt drží ještě teď by je klidne mohla mít. Ale už máme od babičky nové. Byla jsem s něma opravdu moc spokojená. 😊

bartakova_veronika
21. zář 2018

na té fotce to ale moc vidět není

bartakova_veronika
21. zář 2018

@michelette měli jsme asi trochu jiné neboť nám sama řekla že dlouho nevydrží .. kamarádky dcera je měla taky dlouho .. já jsem byla ráda že asi den nebo dva dny předtím jsme akorát sehnaly a koupili naušničky na stálo když jí vypadla pojistka ... nedalo se nic dělat a chtě nechtě jsme museli vyměnit .. takže jsem rychle běžela pro kysličník abych je alespoń na dvě hoďky namočila aby nebyla dlouho bez naušničky .... nestihla jsem to ještě ... nečekala jsem že jí to tak brzy vypadne

maks
autor
23. zář 2018

Mě se ty bioplastové nelíbí, zvolím titan riziko alergie je minimální a je delší životnost. Děkuji za příspěvky

bartakova_veronika
23. zář 2018

@maks tak každému se líbí samozřejmě něco jiného 🙂 já ani nezkoumala jestli se dělají jiné .. nechala jsem malou nastřelit to co měla sestřička u dětské lékařky 🙂 potom už jsem také zvolali bílé zlato i přes riziko alergií 🙂 naštěstí vše vpohodě