• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké máte zkušenosti s pícháním oušek?

29. září 2011 
Ahojky všem, začátkem října jdeme píchat ouška na naušničky(v 5 měsících). Paní doktorka mi řekla, že u toho nebudeme, že to píchá se sestrou. Jaké máte zkušenosti s pícháním oušek. Mám trvat na tom, že u toho budu? Musím dodat, že paní doktorka je moc hodná a příjemná, takže nemám strach, že by malé ublížila.
22. zář 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun Já sice osobně zkušenost nemám, ale kamarádky (některé právě minulý týden) dcerkám nechaly dát náušničky a byly u toho. A já bych teda u toho taky chtěla být, kdyby mému synovi měli něco píchat, třebaže naší doktorce také věřím. A myslím si, že by ti to neměl nikdo zakazovat.Vždyť i ta malá je v přítomnosti rodičů klidnější, ne? Ale to je můj osobní názor.
P.S. Vím, že některé kámošky tam místo sebe posílaly tatínky :slight_smile:
22. zář 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě je lepší u toho nebýt. Nebudeš nikoho zbytečně znervozňovat a malé stejně svojí přítomností při píchání nepomůžeš :sweat_smile:
Trvá to pár minut :wink:
22. zář 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun nevím, proč bys u toho nemohla být, když chceš. Tohle je praktika, která se dělala, když já jsem byla malá. Našeho doktora - je mladý 37 let - teda nic takovýho nenapadlo, že by mně nedovolil u toho být.
22. zář 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun ja jsem nasi male nechavala taky pichnout nausnicky ale nebyla jsem u toho ... kazda z nas ma jiny nazor a ty sama musis vedet jestli tam pujdes nebo ne ...
u nas je pichal doktor a sestricka co mu pomahala je moje kamaradka a ona mi rekla ze tam budu stejne prd platna a akorat budu malou vic stresovat ... stres se na deti prenasi a ja byla vystresla uz pri cekani :grinning:
trvalo to jen par minutek a ajkmile byli hotovy hned ji prinesli abych ji utisila ... ale jen co jsem ji mela v naruci tak se uklidnila ....
podle me to zvladla suprove a nemam vycitky ze jsem u ni nebyla ale cekala venku, podle me bych ji jen vic vystresovala ...
ale pokud chces, klidne bud u toho :wink:
22. zář 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sama jsem MUDr. a nedovedu si predstavit, ze reknu rodici, aby nebyl u vykonu sveho ditete, pokud se nejedna o operaci. Je to prezitek z komunismu.
22. zář 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun Teda já bych si prosadila, abych u toho byla. Myslim, že dítě víc znervózní, když maminka odejde..(a ještě jí někdo cizí udělá bolístku) Když zůstaneš s ní, bude vědět, že se to děje s tvým vědomím a uklidní ji, když tam budeš :wink:
23. zář 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám taky doktorka říkala, že to píchá se sestrou, ne že bysme přímo u toho nemohli bejt, ale ona nám říkala, že už tam měli taky maminky, co se přitom píchání oušek u holčiček složily, tak nevím, jestli je to pravda :angry: . Ale šli jsme tam spolu s manželem a ten i přes doktorky protesty tam s malou šel a já jsem čekala na chodbě.
24. zář 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vůbec nechápu, jak může přítomnost matky, která potichu stojí opodál stresovat miminko? To si snad děláte srandu, ne?
24. zář 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojda!

My jsme to absolvovali také. Musím říct, že než jsme přišli na píchání, vyzvedla jsem si v oridnaci mastičku na znecitlivění. Než jsme jeli, ouška jsem malé namazala. V ordinace jsem jí držela a doktorka jí píchla uši. Malá NEVYDALA ANI HLÁSKU, vůbec si toho nevšimla, že má dírky v uších a kape krev :wink: a šli jsme domů Bylo to super! To bych vůbec nečekala, že to znecitlivění ve formě masti bude takhle účinné. Doporučuji!!!
24. zář 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji všem za názory, zatím stále zvažuji, ale kloním se pro účast při píchání oušek, tak uvidíme.
29. zář 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek