Jaké ochranné pomůcky pořídit do bytu?

frantiska85
11. dub 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké ochranné pomůcky jste pořizovaly, když vaše děti začaly chodit po bytě. Hledám něco na rohy, záslepky, úchytky šuplíků, fólii na prosklená dvířka skříní a ... co ještě? Díky

blahova_andrea
11. dub 2013

my máme jen ty záslepky v zásuvkách a to jen ve dvou, co jsou moc na ráně, jinak jsme vůbec žádná opatření nedělali. je fakt, že prosklené vitríny nemáme.

camelinka
11. dub 2013

Já nepořídila vůbec nic 😅, jen, kdybychom neměli zásuvky s clonkama, tak koupím záslepky. Jinak máme schody, skleněný dveře, krb a stolky s ostrýma rohama a nebyl problém 😅

vendullka
11. dub 2013

Souhlasím s blahova_andrea, čím dřív se dítko naučí žít bez těchto pomůcek, tím líp. Také máme jen záslepky v prodlužce, která je na zemi a vyčuhuje.

didinky
11. dub 2013

my jsme kupovali zábranu na schody, záslepky do zásuvek a takový ty zábrany aby si neotevřel skříňky v kuchyni, kde mám třeba žehličku nebo tablety do myčky a tak, jinak nic...

nadja73
11. dub 2013

ja jsem vdecna za mrizku kolem sporaku a pak "kleste" na skrinky, hlavne tam, kde jsou cistici prostredky.

tulikiss
11. dub 2013

my mame zaslepky do zasuvek a na stolek v obyvaku jsme daly takovy ten blbinec na roh, stolek je v blbe vysce a fakt ostry, zatim to ocenujem hlavne my, protoze uz konecne nemame vecne modraky na kolene 😀

lv
11. dub 2013

já mám jen ochrany na rohy na konferenčním stolku v obýváku..zatím, u první nebylo víc třeba /čističe mám v /debilní, blbě přístupné/ skříni u stropu na chodbě..

babulinkab
11. dub 2013

zábrana na schody
ochrana zásuvek
máme celoprosklené vnitřní dveře, ty jsme nechali polepit ochrannou fólií
krb, trouba, sporák - bez ochrany, to ví, že pálí
čistící prostředky mám v místnosti, kam děti nechodí. léky úplně navrchu ve skříni

katyxq
11. dub 2013

Nemáme nic, elektrické zásuvky malou nazajímají, kdyby ano, tak koupíme záslepky (protože narozdíl od šuplíků, rohů, ostrých předmětů, svíček, horké trouby apod. tam to nebezpečí není vidět ani cítit). Léky a hydroxid na čištění odpadů máme na ledničce (tam fakt nemá šanci dosáhnout).

presticanda
12. dub 2013

Ahoj my mame jen zaslepky do zasuvek. Na stolku noc nema a sklenene vitryny mam ale nijek zabezpecene.Pokousim se dceri rikat ze tam nesmi.Tak uvidime jak to zvladneme 🙂

adeden
12. dub 2013

Ahojky , záslepky ve všech zásuvkách !!!!