• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké pohádky mají rády vaše děti kolem 18ti měsíců?

5. června 2013 
Chystáme se na delší cestu, tak se snažím připravit zábavu pro našeho syna. Zatím mám Teletubies a krtečka :slight_smile:. Ráda uvítám jiné inspirace pro DVD přehrávač. Mé zpívání zabere max. 1 hodinu :slight_smile:.
18. črc 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas frcela Vcelka Maja a Krtecek :sunglasses:
18. črc 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svět Elmo,film Auta,Chuggington Veselé vláčky,Mašinka Tomáš,Bořek stavitel:slight_smile:
18. črc 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pejsek a kočička, ale nejraději ty vymyšlené, co vyprávíme my:slight_smile: Jak šla kočička nakupovat mlíčko do Lidlu:slight_smile:
18. črc 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
prasátko pepina, pingu, noddy, medvídek pů
18. črc 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas je hit vceli medvidci jak stare tak i nove dily ( i kdyz ty se zase nelibi me :grinning: ). Taky krtecek a Opice zofka.
18. črc 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lokomotiva tomáš a pod jezevčí skálou :slight_smile: Naše Any vydrží ceý film sedět a koukat
18. črc 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mašinka Tomáš a červený traktůrek, ale u nás vše asi jen tak 3 minuty :wink:
18. črc 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mašinka Tomáš, bořek Stavitel a občas i Krteček a hlavně cvičení s Míšou :grinning:
18. črc 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Timmy time, Črvený traktůrek, Bořek Stavitel a film Lotrando a Zubejda
U nás to jsou úvodní písničky k pohádkám :grinning: Mám je stažené a jedou pořád dokola a dokola,jinak u pohádky by nevydržel /s výjimkou beránka Timmyho/
U nás to byl Krteček,Ovečka Shaun a film At žijí duchové..Ted zas vede Víla Amálka..
18. črc 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás jednoznačně Spejbl a Hurvínek, Jája a Pája (má rád spíš loutkový), a z kreslených Mašinka Tomáš... :slight_smile:
18. črc 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nás baví i Mach a Šebestová, hlavně začátek :wink:
18. črc 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás kromě Krtečka, Bolka a Lolka, Jen počkej a Pata a Mata mají velký úspěch "karaoke" kreslené písničky z You Tube (holka modrooká, travička zelená, jede jede poštovský panáček atd. a málem bych zapomněla na reklamní znělku Mňam Bobík)
18. črc 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fifi, Červený traktůrek a Krteček.
18. črc 2011 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malyho bavilo v tomdle obdobi Timmy time, školka a jakakoliv pohadka v ni:slight_smile: tomas masinka, barny a jeho pratele, a zvedavy george a auticka cars.
18. črc 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomas masinka,postak pat,peddington bear, bob a bobek :slight_smile:
18. črc 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to byl jednoznačně Burák a jeho povídačky :grinning: to bylo číslo 1!!!! :dizzy_face: a pak ještě Mistr Manny, Mickeyho klubík a Středodžungle.. A dodnes to má rád, ale už k tomu přidal i další pohádky :wink:
18. črc 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás vedou české večerníčky, hlavně ty plastelínové :wink: žížalaci a pak Krysáci..... jinak vše české, bob a bobek, žofka,krteček, štaflík a špagetka,víla Amálka, Maková panenka,Rákosníček, Runcajs,Hurvínek s loutkových a pak kouzelná školka :wink: Jinak u nic dlouho nevydrží spíše tak 2-3 pohádky a stačí, raděi á hudbu . Dádu Patrasovou a Míšu :wink:
18. črc 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mickey mouse clubhouse :wink: :wink: :wink:
18. črc 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mio mao, ať žijí duchové a Mickeyho klubík
18. črc 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teletubbies jsou absolutni jednicka :grinning: V tesnem zavesu je Medvidek Pu. Jinak ted objevuje i Mickeyho klubik a Mistra Mannyho. Na ceske pohadky ji nejak nemuzu uhnat :unamused:
18. črc 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme závisláka na Mickeyho klubíku :grinning:
18. črc 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V tomto věku naší malou zajímal hlavně Krteček a Méďa a jeho přátelé (to jsou takové pohádky, kde hlavní postavy jsou plyšová zvířátka)
18. črc 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u nás jede krteček, medvídek Pú a jeho kamarádi, včelka mája, maxipes fík, Káťa a škubánek, bořek stavitel, ale absolutní jedničkou je Pú a jeho kamarádi
18. črc 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás vede Krteček, Mickeyho klubík a ta mořská houba (spongiBob nebo jak se to jmenuje)
18. črc 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
unás vede závodák roary,auta a vše o autech,včelka mája
5. čer 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
páni, já zírám, jak vám 18m děti koukají na pohádky. mě malej nevydrží u ničeho celou dobu. akorát u mickeyho klubíku, ale jinak vždy z každého jen kousíček a vyloženě oblíbenýho nemá zatím nic. prostě buď má náladu a zaujme ho díl, že chvíli kouká a nebo to ignoruje a hraje si a zlobí mě po svém. jako moje malé vítězství bylo, že jsem ho naučila posedět v klidu aspoň se mnou u pc, když mu na tom pustím znělky z pohádek a večerníčků, aby neposlouchal furt jen ty svoje tuctárny :grinning: mám moc velkého aktivce. čtení pohádek je zatím totální pasé, nevydrží ani u říkanek :frowning2:
5. čer 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky u nas vedou na cele care teletubbies!!krtecek jen chvilku,ale na tabisky mi sama nese ovladac a krici tabiii.ppaa
5. čer 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek