Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaké pohádky mají rády vaše děti kolem 18ti měsíců?

martinaho1
18. črc 2011

Chystáme se na delší cestu, tak se snažím připravit zábavu pro našeho syna. Zatím mám Teletubies a krtečka 🙂. Ráda uvítám jiné inspirace pro DVD přehrávač. Mé zpívání zabere max. 1 hodinu 🙂.

kris2008
18. črc 2011

tak u nas frcela Vcelka Maja a Krtecek 😎

amelie001
18. črc 2011

Svět Elmo,film Auta,Chuggington Veselé vláčky,Mašinka Tomáš,Bořek stavitel🙂

hojda
18. črc 2011

Pejsek a kočička, ale nejraději ty vymyšlené, co vyprávíme my🙂 Jak šla kočička nakupovat mlíčko do Lidlu🙂

kaleilah
18. črc 2011

prasátko pepina, pingu, noddy, medvídek pů

sussanah
18. črc 2011

U nas je hit vceli medvidci jak stare tak i nove dily ( i kdyz ty se zase nelibi me 😀 ). Taky krtecek a Opice zofka.

ladybugie
18. črc 2011

lokomotiva tomáš a pod jezevčí skálou 🙂 Naše Any vydrží ceý film sedět a koukat

aknel2002
18. črc 2011

mašinka Tomáš a červený traktůrek, ale u nás vše asi jen tak 3 minuty 😉

vendulka
18. črc 2011

Mašinka Tomáš, bořek Stavitel a občas i Krteček a hlavně cvičení s Míšou 😀

ladida.l
18. črc 2011

Timmy time, Črvený traktůrek, Bořek Stavitel a film Lotrando a Zubejda

marhulinka
18. črc 2011

U nás to jsou úvodní písničky k pohádkám 😀 Mám je stažené a jedou pořád dokola a dokola,jinak u pohádky by nevydržel /s výjimkou beránka Timmyho/

hanka.knizkova
18. črc 2011

U nás to byl Krteček,Ovečka Shaun a film At žijí duchové..Ted zas vede Víla Amálka..

naty
18. črc 2011

u nás jednoznačně Spejbl a Hurvínek, Jája a Pája (má rád spíš loutkový), a z kreslených Mašinka Tomáš... 🙂

pet.honey
18. črc 2011

nás baví i Mach a Šebestová, hlavně začátek 😉

stepalu
18. črc 2011

U nás kromě Krtečka, Bolka a Lolka, Jen počkej a Pata a Mata mají velký úspěch "karaoke" kreslené písničky z You Tube (holka modrooká, travička zelená, jede jede poštovský panáček atd. a málem bych zapomněla na reklamní znělku Mňam Bobík)

anag
18. črc 2011

Fifi, Červený traktůrek a Krteček.

dilemma
18. črc 2011

Tak malyho bavilo v tomdle obdobi Timmy time, školka a jakakoliv pohadka v ni🙂 tomas masinka, barny a jeho pratele, a zvedavy george a auticka cars.

mamkamarketa
18. črc 2011

tomas masinka,postak pat,peddington bear, bob a bobek 🙂

peroli
18. črc 2011

U nás to byl jednoznačně Burák a jeho povídačky 😀 to bylo číslo 1!!!! 😵 a pak ještě Mistr Manny, Mickeyho klubík a Středodžungle.. A dodnes to má rád, ale už k tomu přidal i další pohádky 😉

brusinka.pusinka
18. črc 2011

u nás vedou české večerníčky, hlavně ty plastelínové 😉 žížalaci a pak Krysáci..... jinak vše české, bob a bobek, žofka,krteček, štaflík a špagetka,víla Amálka, Maková panenka,Rákosníček, Runcajs,Hurvínek s loutkových a pak kouzelná školka 😉 Jinak u nic dlouho nevydrží spíše tak 2-3 pohádky a stačí, raděi á hudbu . Dádu Patrasovou a Míšu 😉

hasky24
18. črc 2011

mickey mouse clubhouse 😉 😉 😉

pucifous
18. črc 2011

mio mao, ať žijí duchové a Mickeyho klubík

zdezli
18. črc 2011

Teletubbies jsou absolutni jednicka 😀 V tesnem zavesu je Medvidek Pu. Jinak ted objevuje i Mickeyho klubik a Mistra Mannyho. Na ceske pohadky ji nejak nemuzu uhnat 😒

pablinka
18. črc 2011

my máme závisláka na Mickeyho klubíku 😀

iluss
18. črc 2011

V tomto věku naší malou zajímal hlavně Krteček a Méďa a jeho přátelé (to jsou takové pohádky, kde hlavní postavy jsou plyšová zvířátka)

simonceli
18. črc 2011

Ahoj, tak u nás jede krteček, medvídek Pú a jeho kamarádi, včelka mája, maxipes fík, Káťa a škubánek, bořek stavitel, ale absolutní jedničkou je Pú a jeho kamarádi

janaj0
18. črc 2011

U nás vede Krteček, Mickeyho klubík a ta mořská houba (spongiBob nebo jak se to jmenuje)

libulubo
5. čer 2013

unás vede závodák roary,auta a vše o autech,včelka mája

blahova_andrea
5. čer 2013

páni, já zírám, jak vám 18m děti koukají na pohádky. mě malej nevydrží u ničeho celou dobu. akorát u mickeyho klubíku, ale jinak vždy z každého jen kousíček a vyloženě oblíbenýho nemá zatím nic. prostě buď má náladu a zaujme ho díl, že chvíli kouká a nebo to ignoruje a hraje si a zlobí mě po svém. jako moje malé vítězství bylo, že jsem ho naučila posedět v klidu aspoň se mnou u pc, když mu na tom pustím znělky z pohádek a večerníčků, aby neposlouchal furt jen ty svoje tuctárny 😀 mám moc velkého aktivce. čtení pohádek je zatím totální pasé, nevydrží ani u říkanek ☹

martuf
5. čer 2013

ahojky u nas vedou na cele care teletubbies!!krtecek jen chvilku,ale na tabisky mi sama nese ovladac a krici tabiii.ppaa

Sem začni psát odpověď...

Odešli