Jaké pohádky mají rády vaše děti kolem 18ti měsíců?

martinaho1
18. črc 2011

Chystáme se na delší cestu, tak se snažím připravit zábavu pro našeho syna. Zatím mám Teletubies a krtečka 🙂. Ráda uvítám jiné inspirace pro DVD přehrávač. Mé zpívání zabere max. 1 hodinu 🙂.

kris2008
18. črc 2011

tak u nas frcela Vcelka Maja a Krtecek 😎

amelie001
18. črc 2011

Svět Elmo,film Auta,Chuggington Veselé vláčky,Mašinka Tomáš,Bořek stavitel🙂

hojda
18. črc 2011

Pejsek a kočička, ale nejraději ty vymyšlené, co vyprávíme my🙂 Jak šla kočička nakupovat mlíčko do Lidlu🙂

kaleilah
18. črc 2011

prasátko pepina, pingu, noddy, medvídek pů

sussanah
18. črc 2011

U nas je hit vceli medvidci jak stare tak i nove dily ( i kdyz ty se zase nelibi me 😀 ). Taky krtecek a Opice zofka.

ladybugie
18. črc 2011

lokomotiva tomáš a pod jezevčí skálou 🙂 Naše Any vydrží ceý film sedět a koukat

aknel2002
18. črc 2011

mašinka Tomáš a červený traktůrek, ale u nás vše asi jen tak 3 minuty 😉

vendulka
18. črc 2011

Mašinka Tomáš, bořek Stavitel a občas i Krteček a hlavně cvičení s Míšou 😀

ladida.l
18. črc 2011

Timmy time, Črvený traktůrek, Bořek Stavitel a film Lotrando a Zubejda

marhulinka
18. črc 2011

U nás to jsou úvodní písničky k pohádkám 😀 Mám je stažené a jedou pořád dokola a dokola,jinak u pohádky by nevydržel /s výjimkou beránka Timmyho/

hanka.knizkova
18. črc 2011

U nás to byl Krteček,Ovečka Shaun a film At žijí duchové..Ted zas vede Víla Amálka..

naty
18. črc 2011

u nás jednoznačně Spejbl a Hurvínek, Jája a Pája (má rád spíš loutkový), a z kreslených Mašinka Tomáš... 🙂

pet.honey
18. črc 2011

nás baví i Mach a Šebestová, hlavně začátek 😉

stepalu
18. črc 2011

U nás kromě Krtečka, Bolka a Lolka, Jen počkej a Pata a Mata mají velký úspěch "karaoke" kreslené písničky z You Tube (holka modrooká, travička zelená, jede jede poštovský panáček atd. a málem bych zapomněla na reklamní znělku Mňam Bobík)

anag
18. črc 2011

Fifi, Červený traktůrek a Krteček.

dilemma
18. črc 2011

Tak malyho bavilo v tomdle obdobi Timmy time, školka a jakakoliv pohadka v ni🙂 tomas masinka, barny a jeho pratele, a zvedavy george a auticka cars.

mamkamarketa
18. črc 2011

tomas masinka,postak pat,peddington bear, bob a bobek 🙂

peroli
18. črc 2011

U nás to byl jednoznačně Burák a jeho povídačky 😀 to bylo číslo 1!!!! 😵 a pak ještě Mistr Manny, Mickeyho klubík a Středodžungle.. A dodnes to má rád, ale už k tomu přidal i další pohádky 😉

brusinka.pusinka
18. črc 2011

u nás vedou české večerníčky, hlavně ty plastelínové 😉 žížalaci a pak Krysáci..... jinak vše české, bob a bobek, žofka,krteček, štaflík a špagetka,víla Amálka, Maková panenka,Rákosníček, Runcajs,Hurvínek s loutkových a pak kouzelná školka 😉 Jinak u nic dlouho nevydrží spíše tak 2-3 pohádky a stačí, raděi á hudbu . Dádu Patrasovou a Míšu 😉

hasky24
18. črc 2011

mickey mouse clubhouse 😉 😉 😉

pucifous
18. črc 2011

mio mao, ať žijí duchové a Mickeyho klubík

zdezli
18. črc 2011

Teletubbies jsou absolutni jednicka 😀 V tesnem zavesu je Medvidek Pu. Jinak ted objevuje i Mickeyho klubik a Mistra Mannyho. Na ceske pohadky ji nejak nemuzu uhnat 😒

pablinka
18. črc 2011

my máme závisláka na Mickeyho klubíku 😀

iluss
18. črc 2011

V tomto věku naší malou zajímal hlavně Krteček a Méďa a jeho přátelé (to jsou takové pohádky, kde hlavní postavy jsou plyšová zvířátka)

simonceli
18. črc 2011

Ahoj, tak u nás jede krteček, medvídek Pú a jeho kamarádi, včelka mája, maxipes fík, Káťa a škubánek, bořek stavitel, ale absolutní jedničkou je Pú a jeho kamarádi

janaj0
18. črc 2011

U nás vede Krteček, Mickeyho klubík a ta mořská houba (spongiBob nebo jak se to jmenuje)

libulubo
5. čer 2013

unás vede závodák roary,auta a vše o autech,včelka mája

blahova_andrea
5. čer 2013

páni, já zírám, jak vám 18m děti koukají na pohádky. mě malej nevydrží u ničeho celou dobu. akorát u mickeyho klubíku, ale jinak vždy z každého jen kousíček a vyloženě oblíbenýho nemá zatím nic. prostě buď má náladu a zaujme ho díl, že chvíli kouká a nebo to ignoruje a hraje si a zlobí mě po svém. jako moje malé vítězství bylo, že jsem ho naučila posedět v klidu aspoň se mnou u pc, když mu na tom pustím znělky z pohádek a večerníčků, aby neposlouchal furt jen ty svoje tuctárny 😀 mám moc velkého aktivce. čtení pohádek je zatím totální pasé, nevydrží ani u říkanek ☹

martuf
5. čer 2013

ahojky u nas vedou na cele care teletubbies!!krtecek jen chvilku,ale na tabisky mi sama nese ovladac a krici tabiii.ppaa