Jaké večeře děláte 2letému dítku?

piskott85
2. kvě 2012

Ahoj všechny maminky jelikož stále bojujeme s jidlem ☹ nechceme nic jist a sunar už jsem zrušila ráda bych nabrala inspiraci co tak děláte k večeři??? 🙂 Malý mi nechce krupici , puding to jsem už skusila a nic ani se toho nedotl ,jsem z toho zoufala jelikož vím že bude chtít večer čaj a tak se mi nalije čajem díky za veškeré rady . 😉

ufo8
16. kvě 2012

u nás přestaly kaše frčet před prvníma narozeninama, puding je sprostý slovo,...
takže večeří to co my a my jsme chleboví a rohlíkový + vajíčka, sýr, šunka, miluje pomazánky - dělám domácí tvarohový to se míní zbláznit (tvaroh, sardinky, cibulka a trochu bílýho jogurtu tahle u nás vede)
záruka co mi sní vždycky je salátová okurka + sýr nebo šopský salát

michaelka83
16. kvě 2012

@naty Já jsem právě slyšela i četla, že by se s vlákninou mělo čekat až třeba do 12tého roku věku. Ale to se mi zdá dlouho.

lucyda
16. kvě 2012

klasika ,chleba s pomazankou a zeleninou ,nebo se syrem ,sunkou ,jak kdy ...ale zadne kase (to mi moc mala neji) a take se nalije hlavne cajem 😖

naty
17. kvě 2012

@michaelka83 a proč dlouho? Děti mají prostě tyhle pochody jinak...navíc vláknina není jen v celozrnným pečivu...máš jí v zelenině, ovoci...zřejmě jim to prostě nesvědčí, tak proč jim to zbytečně cpát, když nemají problémy...

vojtisek2007
17. kvě 2012

já kaše k večeři taky odbourala - špatně potom spaly, asi to bylo na noc "těžký".....dáváme buď polévku co zbyde od oběda nebo klasika - čaj + pečivo s čímkoliv (salám,sýr,salát,pomazánka...)

misa_1
17. kvě 2012

Nase dite ji pouze rohlik s mazacim syrem, snazim se kupovat takove ty tvarohove (lucina apod...). Nic jineho do nej nedostanu. Obcas - pod nejakou vyhruzkou ci prislibem neceho dobreho - si k tomu da kousek okurky nebo mrkve.
Teple vecere doma nedelame, prijde mi to tezke na noc, pouze zcela vyjimecne, kdyz zbyde neco od obeda, co neda uchovat na dalsi den obedu 😉
My mame radi i treba tu krupicovou kaci, palacinky, livance, ale to do syna nedostanu ani nahodou.

brusinka.pusinka
17. kvě 2012

u nás malá večeří to co je na oběd musím nechávat porci papá večeři hlavně s tatínkem.... a má jinak dvě večeře před spinuškáním se doráží většinou buchtou či chlebíkem😀

seb
27. kvě 2012

@hanka.knizkova , ahoj můžu se zeptat jakou rybu malé dáváš ? u nás nejede losos bohužel a treska prý není pro prcky vůbec zdravá, filé taky rád nemá, tak nevím co ještě můžu zkusit

seb
27. kvě 2012

@ufo8 , kaše i puding jsou u nás taky sprostý slova už hoooodně dlouho ;)