Jaké zvířátko pro 4,5 a 2 leté kluky?

timbouctou
11. zář 2012

prosím všechny maminky, které mají už nějakou zkušenost s pořizováním zvířátka dětem 🙂 Naši kluci pořád otravují s tím, že chtějí pejska. Tak jsem se rozhodla, že zvíře ano, ale spíš králíčka nebo morče. A teď navíc jsem zjistila, že lze pořídit pro takhle malé děti psíka, který je k nim vhodný, mopse. No, a teď babo raď. Hlavně taky, jak to zařídit, aby potvoru přinesl Ježíšek.

timbouctou
autor
13. zář 2012

dnes jsme koupili mladou frontu s tím psím albem, to jsem musela 🙂 a koukala jsem, jsou tam pěkný ti Papilloni, malí a vhodní pro rodiny s dětmi.

kamino
13. zář 2012

@timbouctou a jsou s nim spokojeni? Ja mla za zivot 9 psu,vesmes ovcaku,ale zustanu uz asi do konce zivota u westiku. Ovsem jako u kazdeho zvirete ( krom oblovky 😉) ) zalezi na vychove. Duslednost je klic ke vsemu.

timbouctou
autor
13. zář 2012

@kamino no zpočátku jim udělal z bytu kůlničku na dříví, pak pochopili, že ho musej nechávat dlouho venku a pomohlo to 😀 oni teda pořídili psovi děcko, tak to je jiné. A my tady v domě už psa máme, takže nemůžem nechat štěně volně pobíhat po zahradě celé dny. Já bych teda chtěla určitě nějaký klidnější zvíře. I když s mým štěstím, kdybysme si pořídili bernardýna tak z něj bude rapl 😀

kamino
14. zář 2012

@timbouctou my taky meli nekdriv Kominka a pak Bohumirka. Komin nam tedy vubec nic neznicil,ono to i bylo dano tim,ze jsme na nej meli od chovatelky ohradku a tam byl po dobu nasi nepritomnosti cca do pul roku,nez se naucil chovat. Na zahrade ho mame take vetsinu dne. Ono je pravdou,ze unaveny pes = hodny pes😉

timbouctou
autor
14. zář 2012

@kamino jo, kdo si hraje nezlobí a unavený děti taky líp spinkaj 😀

kamino
14. zář 2012

@timbouctou Mas pravdu,pavian byl vzhuru od 6 rano do 11 a ted nastesti spi spankem (ne)spravedlivych😉