Jakou teplotu máte doma přes den a v noci?

dashin
19. říj 2010

Zajímalo by mě, jak máte vytopený byt pro malé děti - dceři je devět měsíců. Bydlíme v paneláku, přes den máme doma 23 stupňů, na noc v pokojíčku pak 21, na míň to nevyvětrám a pokud ano, je tam zima i mně. Nechci, aby byla dcera zchoulostivělá, spí nám ve spacím pytli z Ikea a přes to jednu vrstvu fleesové deky...

andy80
19. říj 2010

Přes den máme tak těch 23-25 stupňů, na noc tak 18-20 záleží jaká je venku zima. Malá trpí na laryngitidy, takže v noci musíme mít spíš chladnější vzduch, teplý suchý vzduch jí nedělá dobře. Od mala děti spí jen v pyžamu a pod slabší peřinou.

pellullinka
19. říj 2010

dashin my máme spíš zimu, bydlíme v řadovce. v pokojíku když hodně topím, což je v opravu velké zimě máme max. 21stupnů a v noci tak 17-18stupnů.

bocinka
19. říj 2010

My máme přes den 25° - přítel je zimomřivej.... já byla zvyklá na studený odchov ještě z domu... 😅 ale už je mi dobře v teple... ale na noc hodně větrám, taky si to pak vyslechnu... takže malá má v pokojíku tak 20° a ve spacáku je fakt málo, takže jen pod tenkou peřinou...

weri1
19. říj 2010

my máme celodenně i v noci kolem 24 stupňů, bydlíme v paneláku a netopíme!!! a i když vyvětrám tak stejně za chvilku je tam opět teplo. a malej teplo moc nemusí

yellowbanna
19. říj 2010

u nas je pres den tak do 23 stupnu, kdyz je vic, i mne zacina byt horko... v noci pak 18 - 20 stupnu, vic ne...kdyz je kolem 20, syn spi jen ve spacim pytli, pokud jde teplota k 18, prehazuju pres nej jeste deku...

kulimka
19. říj 2010

My mame pres den 21-22 a v noci 19-20.

lukza
19. říj 2010

my máme přes den 23 a v noci tak 21 a malý mě chrupká v overalu a spacím pytli

romana29
20. říj 2010

Přes den v obýváku kolem 23-25, v noci v ložnici netuším, ale asi trošku míň - plastové okno dávám na mikroventilaci a topení je skoro naplno - kvůli synovi v sousedním pokoji nezavírám dveře, takže tam hic není a díky ventilaci tam není suchý vzduch a dobře se spí.
Myslím, že tvoje dcera zchoulostivělá nebude, že ji oblíkáš a přikrýváš přiměřeně.
Starší syn má na noc ještě plínu a když někdy zapomenu a má topení hodně ztlumené nebo vypnuté, tak ho to budí a ráno má šíleně pročůranou plínu - takže mu očividně zima je - navíc se pořád odkopává, ale to asi většina dětí, jak jsem pochopila 🙂

alfice
20. říj 2010

Přes den 21 st, v noci okolo 18-ti. Nepřetápíme 🙂 Malá spí odkrytá, nesnáší nic na sobě, kalamita, asi jí je vedro 🙂

morgan
20. říj 2010

přes den i přes noc máme mezi 19-20 stupni 🙂

slunicko76
20. říj 2010

Tak my mame kolem 21 az 22 st a to uz manzel nadava, ze je tam vedro! V noci bych to typla tak na 18 az 19. Vetrat ted moc nemuzeme neb se zatepluje panelak a je to katastrofa, ten curbes!Jinak Esterka spinka pod perinkou.Ve fusaku dost rvala a normalni deku odkopvala.Na tuhle zatim nemuze!🙂
25 st. mi prijde uz opavdu hodne velke teplo! To uz by jsme se asi potili!🙂

1980mat
20. říj 2010

My máme přes den maximálně 22 stupňů a v noci 18,19. Naši topí na 25 ve dne a někdy to mají i v noci a to my už umíráme vedrem a jsme ospalí a vůbec nám to nesvědčí. Manžel mě za pár let společného soužití otužil, takže máme ty teploty, co píšu výše a myslím, že je to dobře. Odborníci považují za pokojovou teplotu 21 stupňů přes den a na noc má být o několik stupňů méně, aby se člověku lépe spalo. Méně topíme i kvůli tomu, že moje děti mají choulostivou pokožku a ve vedru mají vyrážky, potničky, ekzém apod. a když se topí méně pokožku mají výrazně lepší a hlavně mají dobou imunitu. Když vyjdou ven, hned neofouknou. Synovi je dva a čtvrt a ještě nikdy neměl virozu, chřipku, nebral antibiotika a rýmu má minimálně, což připisuju i tomu, že nepřetápíme.

kaleilah
20. říj 2010

20-21 den a v noci 18

lucie777
4. dub 2011

Přes den máme 22-23°C (při 23 už ale manžel řve, že je vedro), v ložnici asi kolem 20°C, malá má v pokojíčku i v noci 22-23°C, spí odkrytá, při větší zimě je celá ledová, takhle je spokojená. Ale už se těším, až se oteplí a oteplí se i byt, sem zmrzlina.. 😀

veruska007
4. dub 2011

Jsme ve štítovém panelovém domě, větráme, topení máme vypnuté či na minimu. V místnostech máme přes den kol. 23 - 25 stupnu (v lete to bylo i nad 35), loznici se snazim vetrat na cca 22. Maly spi s nami v loznici ve spacim pytli a pod perinou, je sice zpoceny, ale nechce se vzdat pytle ani periny.

brusinka.pusinka
4. dub 2011

máme doma i světráním a netopením 22-24 stupňů amalá lítá jen v tenkých teplákacha tričku, a ponožkách a v ložnici okolo 18-19 stupňů a malá spí v tenkém overalku a na peřině peřinu má muchlací 😉

kristi
4. dub 2011

pres den v zime 23,5, v lete je mit o jedno. V zime v noci 22,5, v lete co nejmin...my radi teplo. mala spi v pyzamu a neustale se odkopava

zdezli
4. dub 2011

22 ve dne v noci 😀

blanka.k
4. dub 2011

v zimě ve dne v noci cca 22, v létě záleží na počasí, okna máme většinou otevřená pořád, průměrně mezi 25 a 30st ve dne v noci (takže letos pořídíme klimatizaci)

andelka
5. dub 2011

Přes den i v noci kolem 22stupňů. V létě dost teplo, musím mít od rána zatáhnuté žaluzie.

bera28
5. dub 2011

V ložnici a dětském pokoji standardně 16-18, v obýváku 20-22. Celoročně máme v ložnici otevřené okno.

kacerka
5. dub 2011

den - 20-22, noc - 18 st.

cara.m
5. dub 2011

Den - 22-23 v noci 19 - 20

kutcher
5. dub 2011

Den i noc 21°C