Jaký by mněl být režim dítěte?

lenkaha
11. srp 2008

Ahoj maminky, mám 6,5 měsíčního chlapečka, začali jsme s příkrmem v době oběda a chtěla bych se zeptat, jak jste na tom s denním režimem. Chtěla bych, aby měl Kubík režim trošku pravidelný, jenže se mi to nějak nedaří. Včera jsme např. kojili v 9:30, od 11:00 spinkal do 14:15. Takže příkrm jako oběd dostal o půl 3... Závidím kamarádce, která to má s mimčem přesně "nalajnovaný" po 3 hodinách a jsou oba spokojený. Zas nechci malýho nutit do toho, aby byl jak hodinky, když je spokojený se svým, pokaždé jiným denním režimem...

lumimi
17. čer 2011

@imzadi ja som davala ked bol unavený, hned po jedle mi nikdy nezaspal.

imzadi
17. čer 2011

@lumimi ja prave to take tak delam ale spi mi max hodinu, kamaradka dava po jidle a prckove ji vydrzi spat i vic jak dve hodky 😕

majatob
17. čer 2011

@imzadi ahoj, nas nejmensi chodi spat 3x denne, vstava jak kdy, vetsinou kolem 7, v 9 jidlo, pak usne v 10, pred 12 krmeni, spanek od pul 2, ve 3 krmeni, kratky schrupnuti kolem ctvrte, pred sedmou se naji a jde do pelisku, dalsi vstavani az kolem pul seste rano 🙂 a neuspavam, jak vidim, ze uz je unavenej, dostane dudel, mazlika a hotovo 😵

lumimi
17. čer 2011

@imzadi však môžeš skusit dat hned po jedle a uvidiš, mne napriklad nezaspal ak nebol unavený - respektíve zaspal ale to som aj hodinu musela uspávat a to je náročné, hranie je menej unavne, a ked je unavený tak zaspí do 5 minut,
A to že spí len hodinku- asi mu to stačí, každé dietatko je iné, nemôžeš porovnávat presne na hodiny, uvidiš, niekedy si pospí aj viac inokedy menej.

banbulaaanka
2. dub 2016

ahoj maminky ja mam velky problem s rezimom mame 6.5 mesiaca a v poslednych 2 mesiacov stavame kazde tri hodiny v noci cez den mi toho moc nezie uz nechce ani ovocni prikrm ani poriadne nechce mlieko a to nevravim ze s obedom mame riadny boj vecer vypije okolo tej 18.30 hod.kasu asi tak 200ml a za tri hodiny sa budi a vypije tak 180ml a potom zase rano tak okolo tej 3 nevim co mam robit . cez den to by spal niekedy aj 3-4 hodinky a ked ho budim na papanie tak nechce mlika mi moc nevipije a zase ani tie prikrmi moc nezie uz som tak zufala ze cez den cakam kedy si on bude pitat jest bo nutit ho nechcem aby nemal k niejakej zelenine odpor ci k ovociu keby ste mi tak mohli poradit dochtorka mi vravi ze mam dat mu ovsenu kasu alebo dat kasu cez lyzicku to som skusla ale nepomohlo ked tak mi prosim poradte ako mam mu ten rezim upravit aby mi cez noc spinkal dakujem za prispevky anka

bioneeds
Odpověď byla odstraněná
Zobraz