Jaký dáváte dětem jogurt?

lidiab
9. bře 2011

Příští týden začnu malému dávat jogurt a zajímalo by mě jaký jogurt dávate svým dětem. Začinal někdo z Vás třeba kozím jogurtem? Prý je lépe stravitelný. Děkuji za odpovědí 🙂

m.o.u.s.e
9. bře 2011

Dávám activii ( bílou nebo sladkou bílou ) anebo bílý selský jogurt a taky nám jede řecký jogurt, s trávením nemáme problémy, ale je fakt,že jsem ho začala dávat až tak od 7,5 měsíce.Ať chutná 😉 😵

power700
9. bře 2011

Ahojky, my začínaly kolem 8. měsíce - bílý choceňský nebo bílá activia.Hlavně, aby byl tučný a doporučuje se bílý.
Proč už dáváš tak brzy? je vám půl roku? 😉 Kozí nevím..

stylly
9. bře 2011

No my dávali jako první activii!!!!!!!!!!!!!! 😉 cca 8m

markettka
9. bře 2011

Bílou Hollandii od 8m 🙂

marinka
9. bře 2011

Určitě bych s jogurtem ještě počkala, kolem toho 8. měsíce to bohatě stačí.. Taky jsme dávali Activii nebo Hollandii, hlavně aby byl bílý a nebyl nízkotučný..

andelka
9. bře 2011

bílý selský Hollandia, od ukončeného 8měsíce 🙂 chutná mu moc

klarka1
9. bře 2011

Ondra nechtěl jiný než sladkou bílou Activii 🙂

katuska85
9. bře 2011

My začli ukončeným 6.měsícem a taky holandii

beatta
9. bře 2011

My dáváme bílou activii 🙂

andy80
9. bře 2011

Začínali jsme bílou Hollandií

valentynka
9. bře 2011

já začala dávat jogurt až na 8-9 měsíci a začla jsem selským bílým od Holandie, vždy jsem dotoho rozmačkala ovoce.

na 6 měsíci bych jogurt rozhodně nedávala !

bertica.h
9. bře 2011

my iba activie,obe dcéry maju každý den nesladku acitiviu.aj sme s nou vždy začínali..takže su zvyknuté.iné jogurty,ani sladké,ovocné nechcu

marrakech
9. bře 2011

Vetsinou recky jogurt, obcas Holandii. Ciste bily nebo nekdy pridam ruzne cerstve ovoce.

beruska1989
9. bře 2011

já dala Natále prvně v 8 měsících activii. střídám jí obyč, sladkou, a dr nám povolil i ovocnou🙂

sarihy
9. bře 2011

Do roka jen bílou Holandii, pak občas na střídačku tvarohovou Activii nebo tvaroh Milko...ale moje dítě stejně nejvíc vyžaduje právě bílý jogurt...

fiallinka
9. bře 2011

jakýkoliv jogurt, který obsahoval jen "jogurt" bez ´éček, zahušťovadel, apod... a s kozím bych to nehrotila, možná je líp stravitelný, ale stejně ho naučíš na ty kravské... nicméně: na jogurt je ještě opravdu dost brzy, a taky ta Activia patří mezi ty jogurty, kde je těch aditiv docela dost.

jeudi
9. bře 2011

začínali jsme bílym holandia jogurtem a i kdyz je docela kysely malymu chutnal,ted papa vsechny jogurty,teda krome tech nizkotucnych atd

mpavlinka
9. bře 2011

Začli jsme před týdnem, tj na skoro osmi měsících. Holandii, Agrolu a Choceňák, tzn. poctivý jogurty. Activia mi moc dobrá nepřijde 😒

vlckulka
9. bře 2011

Dávám od 6 měsíce bílou Hollandii nebo z Kauflandu Milblu, samotný jogurt potvůrky nechtějí, takže s ovocem nebo s přesnídávkou 🙂
Jen nechápu, proč na jasně položenou otázku zakladatelka dostane odpověď typu: Proč už dáváš tak brzy? je vám půl roku? nebo na 6 měsíci bych jogurt rozhodně nedávala ! - To asi nebude značka nebo typ jogurtu, že? 😠

weri1
9. bře 2011

určitě začnu Holandii nebo Choceňským...activie mi jako jogurt moc nepřijde, je to taková řídká hmota 😅

marcelkap
9. bře 2011

My dáváme Yo-Yoplait pro děti, má banánovou nebo jahodovou příchuť. Myslim, že je to o pocitu, co dítěti chceš dát. Někdo dává např. Lipánka od půl roku, někdo by ho nedal ani ve dvou letech. Nevim co je na Holandii tak zázračnýho, ale když už bílej jogurt, tak Madeta (Agro-la)-klasickej poctivej jihočeskej jogurt ve skleničce.

berenika39
9. bře 2011

od osmého měsíce dosud jen a jen choceňský bílý...jiný nechce. snídá ho každý den.
Na pocity, co chceš dítěti dát, bych moc nedávala, spíš na www.chemievjidle.cz

kajulka001
9. bře 2011

uz si nepamatuju kdy presne jsme zacli davat jogurty ale brzo malej zacal brzo jist vsechno takze jak kdy dobra mama u nas sla a to do dnes a nekdy activie ale jedine ovocna

mataharyy
9. bře 2011

Ahoj, teda teď fakt nevím od kdy jsem malému začla dávat jogurt 😅 ale vždy jsem koukala hlavně na složení, aby to mělo co nejméně těch umělejch blevajzů... V tescu jsem kupovala takovej co byl zelenej a bio (ale nevím přesně jak se jmenoval...) no a pak záleželo dle možností. Ale když koukneš na složení tak určitě vybereš 😉 S tím kozím neporadím, mě vadí kozí mléko a výrobky všeobecně (smrdí mi to), takže s tím fakt neporadím 😅 A po roce jsem mu kupovala ty blbosti s živou kulturou (něco jako actimel 😉 )

bandorka
9. bře 2011

My fáváme od 10. měsíce až do teď (14 měsíců) nechucenou bílou Holandii, malému chutná, je probiotická a myslím, že je to to nejlepší, cco může být, žádný slazený rádobyjogurty bych do tří let dítěti nedávala, aktivii mi nehtěl vůbec jíst, ale si taky nebude špatná

zabinka88
10. bře 2011

jogurt ve skleničce-jihočeský 😎 hustý, bakterie ml.k., malému moc chutná.Žádné ty tekuté rádoby jogurty v plastu, kde je přimíchaného bůhví co..

marrei
10. bře 2011

Když byla malá malá 🙂 , dávali jsme bílou Hollandiu. Teď chce jogurt s kuličkama 🙂 , místo Kostíků, kde je želatina, škrob atd. kupuju v Albertu dětský vanilkový s kuličkama, je levnější, bez želatiny a nemá teda magnetku 😀

vicky007
10. bře 2011

Bílou Hollandii od 7. měsíce, pokud to chci Báře vylepšit dám do toho ovoce - jablíčko, banán, hrušku nebo domácí marmeládku 🙂

crawler
10. bře 2011

od 8m bílý jogurt namíchaný s kostíkama nebo marmeládou

fangi
10. bře 2011

@berenika39 Díky za odkaz na stránku o obsahu chem.látek v potravinách. A upřímně jsem teda dost v šoku ☹ Že například Activia kysaný nápoj je v kategorii 5, totéž wellness kuřecí šunka a dětská šunka, kterou si kupuju v dobré víře, že to jsou šunky, které jsou jakžtakž Ok (ty šunky obsahují karcinogenní dusitan) ☹ Teď nemluvím o dětech, ale o jídle pro sebe. Ty se tím řídíš i pro sebe nebo jen pro děti?