Jaký dáváte dětem jogurt?

lidiab
9. bře 2011

Příští týden začnu malému dávat jogurt a zajímalo by mě jaký jogurt dávate svým dětem. Začinal někdo z Vás třeba kozím jogurtem? Prý je lépe stravitelný. Děkuji za odpovědí 🙂

veruska007
10. bře 2011

Tak my zacinali bilou holandii, cca v peti mesicich. Pak jsem pridala ruzne bio z Tesca ci Billy. Ted uz krmime smetanakama, protoze maly potrebuje vykrmit a k pribinakum duveru nemame. Takze treba floriany jedou 😉

kalo
10. bře 2011

Pro malé prcky hlasuji pro ty skleničkové. Pak je dobrý Choceňský nebo řecký

janicka006
10. bře 2011

Po 6m jsme zkoušeli Hollandii,ale po té se mi brutálně poblinkala,pak choceňský,ten jí taky navaluje...takže nakonec aktivie,klasická tm,zelená a tam je spokojenost 100%🙂

katule01
10. bře 2011

Začali jsme choceňským a baštíme ho stále, moc nám chutná... 😉

jasekd
10. bře 2011

Olma klasik, obcas chocensky,parkrat Activii a jednou reckej, ale ten mi prisel tucnej az moc, to uz je spis smetana.

bubucka
10. bře 2011

Dávali jsme Vašíkovi bílý Zott, občas Activii s trochou přesnídávky nebo ovocem nebo piškotkama...

beruska2x
10. bře 2011

zacali jsme po 8 mesici Chocenskym smetanovym, Holandii nebo Madeta ma ty jihoceske, ted k tomu jeste Jogobelu, Tvarohacka a Bobika...
a recky je teda narez, ten snim i ja a to jinak jogurty nejim vubec 😉

sokil
11. bře 2011

Já dávala poprvé tenhle týden - takže 8m a 2t a zblajznul ho celý 😎 - choceňský. Příště plánuju Holandii nebo bych nějaký bio bílý, popř. Activie bílá.

8petule8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andyalukasek2008
14. bře 2011

Od ukončeného 8.měs. jsem dávala jako první Holandii... Později jsme přidali Choceňský a Jihočeský... Do jiných pajogurtů bych v takovém věku nešla...

monja
14. bře 2011

Activii bych teda synovi nedala...ale to je jenom muj nazor! kupuji mu od Hipp primo urceny pro deti, aspon do roku zivota, pak mu dam i jine pomalu...

petruskaaa
19. bře 2011

My začínali Choceňáčkama,ale až od 8 měsíce.Activii bych teda já osobně taky nedala,mám proti ni averzi.Nesnědla bych to já sama,natož abych to dávala dítěti.

ladybugie
19. bře 2011

já tedy malé dávám Activii. Ráda bych se zeptala, proč proti ní máte averzi? 😲 Jinak jí střídám s bílým jogurtem od Hollandie a Kunína. a jogurtovat jsme začali od ukončeného 9. měsíce. Předtím mi po jogurtu blindila.

kirkee
19. bře 2011

Tez davame prevazne activii. Chutna nam doma vsem.
Kdyz jsme s jogurty zacinali, kupovala jsem detske bez cukru, slazene jen cistym ovocem, ale od roku uz to moc neresim...

kikimaruska
19. bře 2011

Začínali jsme na 10 měsících jogurtem od Hami přímo pro děti, ty měl až do dvou let. Když byl větší, tak dávám jogurty pro děti dovezené z Německa (některé se dají koupit i tady, mají dost Kinderjogurtů) a nyní střídáme i s Kostíkama. Jinak jsme zkoušeli i Dobrou Mámu a též nemám nic proti Activii, naše dr.ji třeba zrovna doporučovala, ale malému nechutnala.

l.d
19. bře 2011

Choceňský jogurt. Activie ani Hollandie malému nechutnala.

beponka
19. bře 2011

my dávali jogurt až v roce. manža má ekzém tak jsme čekali a moje mlíčko stačilo. pak jsme začali activii a teď ve dvou letech u nás valí kostíci 😀 😎 😀

eloana
20. bře 2011

nedavat nizkotucne jogurty - jinak znacky prilis neresim, pak se v budoucnu vyvarovat tavenym syrum, ktere naopak odvapnuji... u dcery se alergeni potraviny -viz mleko ,ryba ,lepek - mely davat az od roka. Nyni se zjistilo, cim drive se s tim dite setka, tim lepe pro nej - me osobne to prijde logicke🙂 Ja desna matka to u dcery prilis nedodrzovala a ve finale jsem tedy ,oproti tem co to prisne dodrzovali, udelala dobre🙂)
malej je fakt jedlik ,takze my bastime jogurt od 6 mesice

veronikap036
20. bře 2011

naše malá jí Hollandii bílou od 7,5 měsíce, ale nikdy samotnou, vždy s ovocem (banán, jablíčko apod.), jiné značky zatím nedáváme, ale prej je dobrý jogurt od Kauflandu, prej ho doporučuje i ta Kateřina Cajthamlová, že obsahuje ty laktobacily 🙂