Jaký je režim 8-měsíčního dítěte?

smardik
24. čer 2009

holky chtěla jsem se zeptat co máte tak kolem toho 8měsíce máte přesný řád co kdy dělá - že v tu a tu dobu spí, v tu a tu dobu jí a to přesně na minutu? my máme v jídle (jí co 3 hodiny), ráno vstává kolem té 6 ale někdy dřív, stejně se koupe a stejně ho večer ukládám a to je tak vše. dneska jsem o tom měla debatu s kamarádkou (ta má svůj řád a jídlo nedostane malá ani o minutu dřív než má, když spí dýl než podle řádu budí ji) a mě to až tak přijde divné tak chci vědět jak to máte vy

mousunek
6. srp 2009

jankapiknova - jj mame to tak prave taky je lepsi kdyz si dite tvori den samo nez aby mu nekdo linkoval kdy co ma delat

meleri
6. srp 2009

Zukab,
právě že to sedátko je super, ale je mu prostě malé, tak ho asi tlačí. On ještě neleze. Dík za radu! dneska to vyzkouším s těma koníkama, snad se neutopí!

Mamutka,
my ho máme taky v naší vaně, ale doteď jsem nesprchovala (nesmějte se, ale na rady ještě z porodnice), ale snad už můžu?

Mousunek,

dneska sem to vyzkoušela a zčásti to zabralo když sem ho napodobila, a přitom sem mu vnutila ještě malou krabičku s kterou si nakonec vyhrál..na plavání chodíme, a vody se nebojí..asi to bude tím jak píšeš, prostě už nechce být na zádech...

Jinak s tím režimem to máme jako kočka s posledního příspěvku..udělal si ho prakticky sám, do ničeho ho nenutím, jenom když vidím že je ospalý tak jde spát a večer má pevně daný spánek v těch sedm.

mousunek
6. srp 2009

meleri - me jeste nepadlo nebo jsem spis u sebe vypozorovala ze kdyz jdu prebalovat, tak davam malymu flasku s cajem on si ji drzi a klidne pije. nejak to delam uz automaticky ze jsem si to neuvedomila 😀 😀

meleri
6. srp 2009

Mousunek,

aha..já nevím jak to vysvětlit, ale on byl do teď úplně kliďas..prostě kam mě dáš tam mě máš...neprotestoval, neřval, takže nebylo třeba nic vymýšlet...ale jak říkám, jednou to přijít muselo..🙂)

ale zatím se mu moc líbí ta malá dozička na vatu...je to někdy sranda, všelijaké důmyslné chrastítka má, ale dá přednost dozičce na vatu... 😅

mousunek
6. srp 2009

meleri

malej taky dokud nesedel a nelezl tak byl klidek. a misto chrastitek a mluviciho psa si nejradeji hraje s krabickou na ubrousky. a kdyz je na koberci tak se dulezite postavi u sve skrinky otevre si ji a kramuje ponozky, nedavno mi ji vyhazel celou

meleri
6. srp 2009

Mousunku,

aha, tak to bude tím že má ted´ víc svobody díky pohybu...

jo přesně! náš zas má rád to balení vlhčených ubrousků, dokáže si s tím hrát snad hodinu..

to je sranda s těma ponožkama...no ještě si užijem.. 😀

mousunek
6. srp 2009

meleri

to jo to si uzijete. kdyz jdu do koupelny tak leti zamnou tam si stoupne k vane a chce do rucicky svuj kartacek, je to komediant

meleri
6. srp 2009

Mousunku,

tak to jemooooc šikovný že už chodí, takhle malinký!! jak vlastně se rychle dítě plazí a chodí? musíš za ním utíkat? uteče ti třeba? no sem na to moc zvědavá..a těším se na našeho..

je to fakt šikulka..mrknu se ti na fotečky... 🙂

mousunek
6. srp 2009

meleri - nechodi jeste jen za ruce obcas tapka, ale plazi se tedy rychle ale utikat zas ne jen kdyz se plazi treba k psi vode.
tady moc fotek nemam poslu ti na IP adresu jineho serveru

meleri
6. srp 2009

dívala jsem se ti do albíčka a je fakt šikulka! a je asi i veliký že?
náš malý je celkem vysoký ale spíš štíhlý...

dík! 🙂

mousunek
6. srp 2009

meleri - Vikinek se narodil 3320g a 49cm a pri 8mesicni mel 74cm a 10,7kg v utery nebo ve stredu jdeme na 10mesicni tak dam vedet jak hezky rosteme, je mohutnej bude z nej jednou kus chlapa 🙂 brisko skoro nema, ale ramena a zadicka uz ma fakt siroky.

mousunek
6. srp 2009

meleri

jsem byla nedavno u kamaradky ma chlapecka o 10mesic starsiho narodil se 4,5kg a muj Viktor nosi stejnou velikost jako on a ma o dost vetsi rucicky a je o dost mohutnejsi velikostne jsou na stejno +,- 5cm

meleri
6. srp 2009

tak to bude chlap veliký! 🙂
je to sranda jak je každé mimčo jiné!

zukab
6. srp 2009

tak co meleri, ako prebiehalo kupanie? 🙂 bolo lepsie?

jankapiknova
6. srp 2009

moj maly ma 8200 g a 74cm a je taky akurat by som povedala aj dr bola spokojna

mousunek
6. srp 2009

ja jsem zvedava na to 10mesicni vazeni 😀 pocitam tech 12kilo mame 😀

jankapiknova
6. srp 2009

tak hovoris mousunek ze mas doma takeho macka co? 🙂

mousunek
6. srp 2009

jankapiknova - jenze on je tezkej ale nevypada na to lidi ho typujou tak na 9kilo jestli uz ted tezke kosti nebo co