Jaký prášek na praní používáte pro novorozeňata?

lenkajiraskova
7. bře 2011

Krásný den! Chtěla bych se zeptat maminek,ktrý mají malé miminka,Jaký prášek na praní používají a jestli používají i aviváž.Já mám za 3 měsíce rodit a potřebovala bych přeprat věcičky co mám nakoupené,ale nevím v jakém prášku je to nejlepší.Děkuju předem všem za zkušenosti.Přeji pěkný den.Lenka 🙂

lukava
25. kvě 2011

dík za odpověď crca... dnes jsem zrovna koupila ten prášek, že ten gel u nás v obchodě neměli, ale příště dám na radu zkušených ; )

crca
25. kvě 2011

@lukava já pro něj taky jezdila až do Tesca 😀 u nás všude v drogerkách taky mají jen prášek 😠 ,ale to Batole na barevné prádlo moc nevoní 😅 lepší je to klasické na bílé 😅

lukava
25. kvě 2011

@crca tak jsem právě vyndala první prádlo z pračky a voní to bezva. Koupila jsem jen 2,4kg na zkoušku a je to ten obyč, color na tom napsané nebylo. Taky je mi sympatický, že to vyrábí v Rakovníku a že je to ekologicky šetrný výrobek. Vůbec ty prací prostředky od qualtu vycházejí v testech celkem dobře, tak doufám, že se fakt osvědčí ; )

argousek
25. kvě 2011

tak já jsem dávala Lovelu, ale moc nevoní a nechávala skvrny, prádlo se vypralo pěkně až po několika praních. V roce jsme přešli na Persil Sensitive a potom měl malej vyrážku. Od 6. měsíců má atopyckej ekzém, začala jsem používat gel do Dedry na citlivou pokožku a přípravek PH neutral přidávám místo aviváže, neutralizuje prášek. Ocet je dobrej, ale pozor na nažehlené obrázky na oblečení, ty rozleptá a pak jsou popraskaný 😖

terezt
27. kvě 2011

Tak my jsme konecne dobrali Lovelu. Jsem rada, protoze nic nevyprala. Ted budu prat v Persilu Sensitive a mam tam i Tide Sensitive.