Je bezpečné letět s tři a půl měsíčním miminkem?

misala
5. říj 2011

dobry den chci se zeptat muj pritel pracuje v anglii a jelikoz jsme rodina a chteli bysme byt vsichni spolu tak se chci zeptat jak je to s letanim jeli bychom do anglie uz na druhem mesici ale autem ale zpet do cech na ockovani bych musela letadlem je to bezpecne ? nemuze to minku nejak ublizit jako ze ten tlak na ouska a tak nemate zkusenosti?

misala
autor
5. říj 2011

a njeste se chci zeptat jestli se muze posunout temrin ockovani treb ao tyden dele je to mozne ?

jop
5. říj 2011

@misala posunout očkování můžete, my jsme to taky několikrát udělali - např. když se dítko nachladí, tak se očkuje až po vyléčení - třeba i za dva týdny po termínu. Já jsem s takto malým miminkem neletěla, ale osobně si myslím, že to pro něj bude lepší než jet tu šílenou štreku autem. Kámoška lítá s miminem od malička a neměli problém, prej to chce při vzletu a příletu kojit kvůli těm ouškům. Myslím si, že kdyby to bylo pro miminka nebezpečné, tak by je letecké společnosti ani nepustily do letadla.

bubbly
5. říj 2011

Ockovani presun, to neni problem a s mimi taky muzes.Ja letela s malou poprve kdyz ji bylo 5 tydnu a v pohode, je to bezpecne, pokud kojis je dobre dat mu pri vzletu prso at si dumla.Ted s ni poletim znovu a taky bude mit 3,5 mes.

misala
autor
5. říj 2011

parada dekuju moc aspon jsem klidnejsi