Je brzy na to dát dítě do bazénku?

lussy0904
2. kvě 2012

Ahojky holky, chtěla jsem se v rychlost zeptat, jestli už jste dávaly děťátka do bazénku.U nás na jihu Moravy je dneska 32 °C a ráda bych dala malýho ven do bazénku.Jenže děda mně říkal, že je ještě brzo.Jakej máte na to názor?Děkuju. 😉

mirunda
2. kvě 2012

ahoj, my už jsme se koupali na zahradě v bazénku, nevidím problém.. bylo vedro, bezvětří.. co jinýho dělat.. 😵

fram
2. kvě 2012

A proč ne do bazénku? Je krásně 🙂 Já dala malou do vaničky a je nám teprve 8 měsíců 🙂

lucy222
2. kvě 2012

Když vidím tu naši "kachnu" (15 měsíců), nenapadá mne nic jiného než: "už tam měl být" 🙂 😉

jasekd
2. kvě 2012

Tady u nas uz se deti koupou i v prehrade. Ja to zatim nedovolila, ale mit zdravy nerizikovy dite, asi mu dovolim i tu prehradu. Do bazenku mu das vodu teplou jak vam vyhovuje, takze urcite muzete, at se mu to libi 🙂

kristi
2. kvě 2012

no hneeeeeed, dej mu tam lehce vlaznou vodu a hura na koupacku 🙂

aemmi
2. kvě 2012

Klidně bych mu bazének napustila a vyvalila bych se tam s ním 😉 😀

jesterka01
2. kvě 2012

TAky už máme letošní první koupačku v bazénku zasebou🙂 a jen malé závidím protože velký bazén ještě napuštěný není a do malého mě k sobě nechce pustit 🙂 🙂

levata
2. kvě 2012

určo ne, jen aby byl ve stínu.-)

gazelka02
2. kvě 2012

určitě ho tam dej

ahojkyy
2. kvě 2012

ahoj, my sme boli prvy teply den, a v pohode 😉

camelinka
2. kvě 2012

jeee super tema, taky me to dneska napadlo ale nevedela jsem jestli uz nasi 10m cacorku muzu soupnout do vodicky 😅

ferinka
2. kvě 2012

Už se koupem 😎

petule246
2. kvě 2012

u nás koupačka už o víkendu, dnes taky ... prckům teda leju do bazénku i horkou vodu, aby měli vodu jako kafe, oni se vykupčej a pak lítaj nahatý s konvičkama a zalévají. A já mám aspoň čas vypít si kávu a pokecat s kámoškou.

vlckulka
2. kvě 2012

Já dala holky v pondělí do bazénu, u nás bylo azuro a doslova vedro k padnutí, no a děvčata dnes rýmu jako trám a jedna zvýšenou teplotu. Horko je, ale zřejmě se děvčata neaklimatizíovaly ze zimy na teplo nebo nevím. Za sebe říkám, opatrně s tím 😕

anicka164
2. kvě 2012

Koupat, jestli chce. Mikuláš to tenhle rok zatím odmítá, že má moc práce - děláme novej trávník, tak ho víc baví kopat hlínu než sedět v bazénku... Já bych se tam klidně vyvalila 🙂

lukza
2. kvě 2012

taky sem už koupala obě děti🙂)

sova33
2. kvě 2012

Prcek má 15 měsíců a taky jsme ho vykoupali. Dali jsme mu tam teplou vodu, nechali ho ve stínu, aby na něj nepražilo sluníčko. Pochopila bych, kdybys dítě chtěla koupat v přírodě, to je fakt brzo, ale ve 30 stupních v bazénku na zahradě?

slundo
2. kvě 2012

Děděček to nejspíš bere tak, že je brzo na koupání u rybníka či na koupališti. ale malej bazének pro děcko je určitě v poho. Vedra jsou strašný a nemá jak nastydnout.

pet.s
2. kvě 2012

Studená voda a otužování je prospěšné. Moje děti měly tradici, že se vždy na 1.5.(pokud teda nepadaly trakaře) na májovém výletě vykoupaly. Jednou dokonce synátor vlezl toho 1.5. do Jizery. Brrr.To jsem se klepala za něj. Letos už se na mě puboši vykašlali, ale Teri(19 měsíců) dodržela tradici. 1.5. byla v Branžeském rybníce. A jak se jí to líbilo. Nutno dodat, že voda byla úúúžasná. Studená, čerstvá, čisťounká.Terča mě překvapila.
Bazének jsme ji dali na zahradě na chatě a nelíbilo se jí v něm. 😀 😀 😀

weri1
2. kvě 2012

máme od soboty bazenek na balkoně a malej si to užívá 🙂 je jedno jestli je horko v květnu nebo červenci

mrs.bistra
3. kvě 2012

My se letos venku koupali v těchto vedrech jen jednou 🙂 Byli jsme u kamarádky a naši kluci i její Tedík se ráchali v bazénku na zahradě.Krásně si to užili akorát ted pořád že kdy že to zase pojedeme k tetě Šárce 😀