Je možné, aby 2 mesačnému chlapčekovi už išly zúbky?

anicka1981
14. srp 2011

moj chlapec je podrazdeny, jazyckom si trie dasienka, nema mucnatku,, dudlik hlta a nemoze bez neho byt,, a viem ze neide o koliku, ani reflux, strasne place, nevieme ci to moze byt,, a nema teplotu....

alenv
14. srp 2011

a nemá hlad?? Kojíš? Možná nemáš výživné mlíčko.. můj malej hltá dudlik jen, když má hlad

kutcher
14. srp 2011

@anicka1981 možné to je, mně začly růst na 3 měsících, některá mimča mohou zoubek mít od narození. Co si pamatuju u syna, tak ten začal od 4 měsíců. tlačit na dásně, vše ožužlával, ale zoubek vyrostl až 2 měsíce na to, takže tlačit to tam může ale třeba se bude postupně ještě nějakou chvíli klubat!

anicka1981
autor
14. srp 2011

@alenv hladny urcite nie je, on je velky papac, krasne nam pribera, mal 7 tyznov a 5.5 kg, ,

anicka1981
autor
14. srp 2011

@kutcher no uvidim aky bude zajtra, ale posledne 2 dni je to strasne, uz me si poradili s kolikou aj refluxom, a teraz mame zase nieco nove,,,,

kutcher
15. srp 2011

@anicka1981 ono to tak opravdu bývá.. týden může být protivný, pak měsíc nic a zas to začne... zvláštní je, že nám takhle rostly jenom jedničky, ostatní už pak většinou vyrostli velmi rychle. No, uvidíš, přeju pevný nervy a ať už to broučka malýho nebolí!

jankadudova
15. srp 2011

Muze byt. Doporucuju ochlazene kousatko. Dasne muzou bolet jeste dlouho pred prvnim zoubkem. Je to o nervy. Mam to same. Tri mesice boj s briskem a ted tohle 😒 no...co nadelame

makreluska
15. srp 2011

@anicka1981 Tohle ted řeším u mojí malé,má dva měsíce.Taky mě to napadlo,zda se netlačí zoubek.Já měla v 6.měsíci už 4 zuby.Ale taky mám obavy,aby mi malá tímto způsobem nereagovala na antikoncepci.Jsem docela bezradná.

jankadudova
15. srp 2011

@makreluska Ja myslim, ze na antikoncepci to nebude. Pocitam ze uzivas nejakou pro kojici matky, specialni, zas tolik jich neni. spis to budou ty dasne. Zoubky se nemusi klubat pekne dlouho a dasnicky svedi anebo boli. Tak stridave...Je treba to vydrzet. Ale je to NAROCNE!!!

anicka1981
autor
15. srp 2011

no to je maly mi vyska, uz neviem co snim, pred tym, ked mal reflux, z neho tielko ako z polievacky, stale vracal a plakal, ale to som vedela, co mu je, aj taky iny plac to bol,,,upravila som dietu, popodkladala som mu matrace aj v kociku aj v postielke, a naozaj to zabralo, cely minuly tyzden az do soboty som ani nevedela, ze mam babo, krasne mi spinkal, papal a nevracal, a ani ho nenapinalo,,, az sa mi to zdalo ako zarak, ale dlho som sa netesila, v sobotu zacal kvicat a nespal cely den, to iste nedela, akurat, ze boli vsetci doma, tak mi pomohli, ale dnes to iste, kvik a palc, nemomozem s nim ani nikam ist, lebo stale reve, a predtym aspon na rukach neplakal teraz place aj na rukach, aj v postielke, no je to strasne,,,, maly by sme si uzivat, ze su male a rozkosne,,, ale da sa to????ked place mam pocit ze ma rezu,,, nemozem ho nechat tak,,plakat,,,, aj ked moje tisenie ho velmi netisi,,,,,, zajtra dalsi strasny den,,, uf uf...a ze dovolenka, ,.. 😝

jankadudova
15. srp 2011

@anicka1981 VYdrz! Vzdycky muzes za doktorm, kdyby se i neco nezdalo. Ale dovolenka to teda neni ani omylem🙂 papa

makreluska
15. srp 2011

@anicka1981 Taky je mlá nervozní i na ruce,a to se v náručí vždy uklidnila.Nepláče tolik jako tvůj malý,ale fnuká celý den a spí max na 30 min.Už týden je protivnější,ale dnes je to nejhorší.Dnes se ani jednou neusmála a ani se nechce nechat trochu zabavit hračkou ☹

kutcher
15. srp 2011

@anicka1981 chudáku, musíš to nějak přežít, no... chápu, jak mu je, roste mi moudrák a můžu se z toho pos... zkoušelas ty dásně masírovat třeba heřmánkovým čajíkem nebo olejíčkem k tomu určeným?

anicka1981
autor
16. srp 2011

@makreluska
@kutcher ani moj nepospi dlhsie ako pol hodinu a to ulozot ho na spanie mi trva aj 3 hodiny, je to strasne,,, nemozem ani na prechadzku ist, lebo v kociari sa len vrti, vypluva cumel, a ked zacne plakat, tak sa neda ukludnit,, neskusala som este nic, lebo nie som si ista ci je to to, lebo tie jeo place su take rozmarne, neviem netusim,,,ja som mu pozerala dasienka, a nema ich vobec cervene,,,,tak neviem, ale je pravda, ze vela slinta,,, asi zavolam mamke nech mi kupi z lekarne ten gel na prerezavanie zubkov,, a uvidime, ked bude po nom dobry, tak to bude to...

j mne rastli zadne zuby a z toho 2 naraz, strasna bolest,,,

makreluska
16. srp 2011

@anicka1981 My máme dnes lepší náladu.Tak jsem ráda.Držím ti palce,at to malého rychle přejde.

nikoletka77
18. srp 2011

je to možné, my jsme na tom byli stejně... začátek třetího měsíce byla malá protivná, uplakaná... a za necelý měsíc jí vylezly dva zoubky 🙂