Je tu nejaká mama, ktorej deti už o siedmej spia?

olusik87
20. kvě 2015

Maminky , chcela by som zistiť či tu je nejaká , ktorej deti už o siedmej spia? Chcela by som , aby o siedmej už spali , aby si mohol po náročnom dni pozrieť aspoň správy a ja si mohla ísť zabehať. A hlavne teraz zaspávajú okolo ôsmej a vstávajú o ôsmej , takže vôbec by mi nevadilo keby vstavali už o siedmej , aspon by sme mali dlhší deň, že ja nie som schopná vstať skôr než oni 🙂 Inak deti sú staré 2-3 a cez obed ani jedná už nespí!

deathy
20. kvě 2015

Mě dcera po obědě chodila spát ještě minulý rok (5 let). Teď už nechodí, občas o víkendu třeba s manželem vytuhne... ale večerní rituály děláme od cca 7 hodin. Koupačka, večeře a lehce po 8. spaní. Vstáváme kolem 7. ráno do školky. Někdy leze sama dřív, jindy jí tahám z pelechu. Je ale pravda, že holka je podstatně starší než vaše děti... takže spoustu věcí si udělá sama a tak my ten relativní klid večer máme i když tu ještě pobíhá.

onelove
20. kvě 2015

Jááá! 😀 Malá(14měs.) je už okolo šestý dost unavená a tudíž protivná, tak v půl sedmý začnu připravovat koupání a v 7 usíná. 🙂 Ale teda vstáváme brzo, momentálně mezi 5 a 6 hod...ale nevadí mi to, už jsem si zvykla. Mně to fakt přijde akorát, dřív se taky chodilo spát hned po večerníčku a to i mnohem starší děti...tak proč by měli dnes takový prcci ponocovat, že? 🙂 Navíc ten klid večer je naprosto božskej! 😀 🙂

mamkamarketa
20. kvě 2015

Mladsi (14mesicu) chodi mezi 18-18:30
Starsi (6,5roku) v 19. Vcera usnul dokonce 18:40.
Ja potrebuju vecer klid 😀

zuhur
20. kvě 2015

Malá (23. měsíců) pokud nespí přes den tak v těch 19:00 usíná do pár minut. Syn (4 a třičtvrtě roku) bohužel spává ve školce, takže večer usíná mezi osmou a devátou. Do postele ho sice naženu v sedm večer, ale než usne přijde ještě milonkrát do obýváku s důležitým dotazem.

heduska82
20. kvě 2015

@olusik87 Vstávají v 8 ??? Tak to velká závist... Já se kluky snažím do 20 mít v postelích, starší se povede obvykle do 19:30 (přes den už rok nespí) , s mladším je to jak na houpačce, každopádně v 6:00 vstávačka, ať se děje co se děje....

lv
20. kvě 2015

Tak jak to pises, bych si taky přála, to mi věř..když chodila stáří kolem 19h spát, zas vstávala před 5, což je zas dost brzy.

olusik87
autor
21. kvě 2015

tak dnes sa mi ich podarilo uspať okolo siedmej , že táta nebol ešte doma z práce a ja som si to konečne časovo zorganizovala , tak som zvedavá aká bude noc a vôbec 🙂 Bolo super, že keď prišiel o pol osmej s práce tak ich znovu neprebral a hlavne bol dosť hotový , a ešte mal dosť práce v stáji, takže bolo super , že nemusel ešte hodinu uspávať deti 🙂

anezka1
27. kvě 2015

Starsi dcera chodila dlouho do postele okolo 7.h,sama si rekla,ze chce jit spat,kdyz byla nahodou dyl vzhuru (boze,ani jsem nevedela co v ni mam),syn chodi spat podobne,nekdy i v pul 7,pac je uz unavenej,nekdy o neco dyl,ale v prumeru je to cca ta 7.hodina.