Je v Praze půjčovna kočárků?

ciernavila
3. srp 2011

Zdravim,

chystam sa dat kocik na reklamaciu. Povedali mi ze to bude trvat 2-max. 4 tyzdne. Existuje v Prahe nejaka pozicovna? Iny totiz nemam a v nasom meste nikoho nepoznam kto by mi pozical.
Pripadne ak by sa nasiel niekto z Kralup alebo Prahy 5 kto by mi pozical za nejaku cenu. Dakujem za radu.

ladybugie
3. srp 2011

a jaký kočárek potřebuješ? Hluboký nebo sporťák? Jsem od Kralup

ciernavila
autor
3. srp 2011

Hluboky, maly este len bude mat 4 mesiace.

kotatko
3. srp 2011

Já když jsem v Brně reklamovala káčárek - teda jen vkládací tašku, pujčili mi automaticky kauci jinou. Tam kde budete kočárek reklamovat takovou službu nemají? Koukala jsem na netu na pražskou pujčovnu www.pujcovnakocarku.cz , ale když si spočítám cenu pujčovnýho na měsíc.... možná vyjde výhodněji koupit v bazaru druhý kočárek a necháte si ho potom jako druhý na balkon, k babičce, nebo na chatu.
Nebo zkusit pořídil za tu cenu ještě nějaký nosítko či šátek a měsíc využívat to. Do budoucna si budete moct vybírat podle toho kam se chystáte, co bude pohodlnější jestli šátek, nebo kočár 🙂











ciernavila
autor
3. srp 2011

@kotatko ja tej pani teda este napisem, lebo nespominala ze by poziciavali. Ale satky mam doma az dva len to neviem poriadne viazat. Aspon mam motivaciu sa to naucit 🙂

kotatko
3. srp 2011

Za zeptání člověk nic nedá. Přecejen kočárek není levná věc a většina maminek má jeden, tak při reklamaci takovou službu ocení.
Šátkování chce ze začátku trošku trpělivosti 😉 . Když jsem začínala vázat malýho na záda... vůbec jsem nechápala jak tam ty ženský došáhnou a všechno mají hezky srovnaný , dítě na svým místě a poctivě utažený.... Učila jsem hlavně podle videa od maminek, ale časem se to všechno poddalo a je to v pohodě. Dnes jsem ráda, že mám volbu. Někdy nedám dopustit na kočár jindy si cestu bez šátku neumím představit. Oboje má svoje výhody i nevýhody.

Držím palce ať je reklamace brzo vyřízená.

ciernavila
autor
3. srp 2011

@kotatko Tak som napisala, uvidim co odpisu. So satkom mam problemu s utahovanim, mam pevny satok. Asi to chce cvik. Dik.

ladybugie
3. srp 2011

@ciernavila já mám volný leda sporťák X-lander. Ten nám tu stojí zbytečně. Hluboký už máme z baráku pryč ☹

ciernavila
autor
4. srp 2011

Dakujem, ponukli mi v obchode nahradny a to X lander sportak alebo Casualplay S6. Ide niektory z nich do uplneho lahu?

babyinprague
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veruhlo
8. únor 2016

Trojkombinaci lze půjčit zde:
http://www.primarodina.cz/cz-detail-1056761-kom...

Věra

neremy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz