Jedna zornička větší než druhá. Setkal se s tím někdo?

petja
20. bře 2008

Všimli jsme si u našeho drobečka,že když má velké zorničky,tak má jednu větší než druhou.Včera sme byli u dětské oční a po vyšetřeních řekla,že je to nezvyklá vrozená vada,která ale nijak neomezuje funkčnost oka,pozvala nás na červen a ještě se mám objednat na neurologii,jestli je asi jinak malý ok..Nesetkala se s tím nějaká mamča taky?

zanetka82
20. bře 2008

Ahojki...já si pamatuji že můj spolužak ze zakladky měl jednu zorničku taky velkou a jednu malou a neměl taky 😉 žadne problemy s viděním

rajka
20. bře 2008

Ahojky! Já s tím žiju od narození a v pohodě 😀 😀

petja
autor
25. bře 2008

holky děkuju!

j.a.n.u.s.
25. bře 2008

petja, mala to ma taky...je pravda, ze nekdy se ji to srovna...mi prijde, ze tim bleskem z fotaku ji moc nepomahame!!!!

petja
autor
25. bře 2008

janus a má to malá od narození? My nevíme,všimli sme si toho je to tak měsíc,ale asi spíš jo...co ti řekli u dr.taky jako nám? Občas se to malýmu taky srovná,on když má zorničky malý tak je má stejný,ale když velký,za šera nebo tak,tak má jednu větší.Blesk nevadí,bylo to v Sama doma,dokonce říkal dr.že pak na fotce musí být obě oči červené,jinak je nějaká porucha vidění...

janamoj
5. dub 2008

Ahojky, náš malý to má taky přišla jsem na to zhruba ve třech měsících a očařka, mimochodem dobrá známá ho vyšetřila a říkala, že je všechno OK. Na vidění to nemá vliv jen máme přijít jednou za čas na kontrolu.