Jí psí granule. Vadí to moc?

sayast
4. dub 2010

ahojky 🙂
moje rocni dcera se snazi jist psovi granule. samozrejme se snazim je mit porad z dosahu. ale obcas se stane ze se nejaka zatoula nebo nejsem dost rychla. samozrejme hned jak si toho vsimnu, tak ji je z pusinky vyndavam. Vadi to moc kdyz nejakou obcas ozuzla,trochu 😅.
omlouvam se pokud jsem zalozila duplicitni tema, nenasla jsem
dekuju

marooshka
4. dub 2010

saysat: syn mojí sestry občas nějakou tu granuli i snědl myslím. Taky s tím měla boj, pořád ho hlídat aby v nestřežený chvíli nevzal granuli a nestrčil do pusy. A dělal to i větší, myslim i skoro dvouletej i když chápal že to nemá brát 😉 Tak si myslím, že se nic nestane, když občas nějakou olízne. Vím, že je těžký to uhlídat 😀 Ono ji to přestane bavit.

sayast
autor
4. dub 2010

dekuju 🙂, clovek by nerad neco zanedbal 🙂.

rimmel
4. dub 2010

ja by som to riesila tak ze ked psik papa, dieta mala na dozere, hadam nema pes granule v miske cely den! 😅 😀

sayast
autor
4. dub 2010

rim, driv je mel celodenne 😀. od doby co julce taky zachutnali 😅, tak dostava jen kdyz julca spinka 😀. ale obcas se stane ze se nejaka zatoula nebo zapomenu vcas uklidit 😅

rimmel
4. dub 2010

jaaj no tak si treba davat bacha 🙂 a tiez psi by mali papat v urcitu dobu a to bud raz alebo dvakrat denne v zavislosti od plemena a veku psika 😉

sayast
autor
4. dub 2010

rim, diky 🙂. na ty granule jsem lempl, proto jsem vzdy byla rada ze je ma porad u sebe 😝 . ale ono to detatko donuti ke zmene 😀

llllucka
4. dub 2010

Podle mě to zbytečně hrotíš.U nás už dává granule psovi malej.Dřív se stávalo,že nějakou dal do pusy,aly rozhodně jsem se z toh nehroutila.Až ti začne chodit po venku,tak se teprve začneš děsit,co je dítě schopno sníst.

sayast
autor
4. dub 2010

tak to ja se zas tak nedesim a rozhodne nehroutim 😀. jen me zajimalo jestli ji to nemuze nejak ublizit nebo jestli jsou takove vsechny deti, jak to resi v jinych rodinach 😉

llllucka
4. dub 2010

neboj,olíznutím se mu nic nestane.Spíš vych měla strach z udušení.A myslím,že se to děje ve všech rodinách,kde mají psa.A už malá objevila,že je pes kámoš?

cocoska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sayast
autor
4. dub 2010

lllucko, ta ho miluje 😀 😵 . a pes jen drzi, ma ji moc rad 😵

kadlecova.misa
5. dub 2010

ahoj. naší malé je tahám z pusy pořád:o)) má je pěkně ocumlaný. Samozřejmě ji hlídám...ale šmejdí po baráku..je vteřinu ode mě, a využije toho. 😀

zuzik03
5. dub 2010

u nas se ji kocici granule 🙂 teda ted uz ne, ted uz taky kocku pekne po jedne krmi, ale kolem roka jich snedla docela dost a nic se nestalo 😉

listicka20
14. dub 2010

Chichi, vždyť ty psí a kočičí granule obsahují vitamíny a musejí být vyváženější a zdravější než dětská výživa 😀

ygreen
15. dub 2010

zblajznutou granuly bych neřešila, kupujeme drahé a kvalitní 😀 spíš pozor pokud je malá, aby ji nevdechla, nebo jí nezaskočila. My máme doma granule velikosti brikety uhlí, takže to nehrozí 😉

sayast
autor
15. dub 2010

dekuju 🙂. jen takova perlicka, doslechla jsem se, ze granule jsou dobry na vlasy, uz pro to slozeni, tak od te doby co julca sem tam nejakou strci do pusy, tak se ji strasne vlasy zlepsili a narostli 😅 😀. tak na tom asi neco bude .-D

draga
15. dub 2010

sayast náš mladej zase jí kočíčí granulky a docela rád...si u toho pomlaskává...moc to nehrotím, protože si nemyslím, že mu to nějak ublíží...teda ne že mu jich dávám misku ke snídani místo cornflakes ale sem tam nějakou uzobne....akorát jak radí holky bacha ať jí to nějak nezaskočí nebo to nevdechne je ještě maličká 😉

martinka79
15. dub 2010

GRANULE t nám taky chutnaly... a jak .. te´d už ne ví co je dobré pro jeho jazýček a raději si dá... bonbon.. či jinou laskominu... salám. 😀 😀 😀

kocicinka
15. dub 2010

My máme doma kocourka a Jonáška moc baví si s jeho granulema hrát, taky si sem tam strčí do pusy. U psa se to dá řešit jednorázovým nakrmením, ale kočičky mají rády krmení v misce celý den a chodí uzobávat. Zatím jsme to vyřešili tak, že jsme mu misky dali na stůl.Stejně se tam promenáduje, takže je to jedno...Naštěstí je čistotnej.

kocicinka
15. dub 2010

Jinak taky jsem se bála spíš toho, že se tím může udusit, kočičí granule jsou malinké. Taky kupujeme kvalitní, od Hills, dražší než příkrmy 😀